Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen tehetetlen vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tehetetlen vagyok. Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki tetszik nekem (barátok vagyunk csak és ő egyedülálló). Viszont én minden percben rá gondolok, mindig segít ha bajban vagyok. Én többet érzek iránta. De nem merem neki elmondani. 6 évvel idősebb nálam. Sima munkakapcsolat ami közöttünk van. Hogyan adjam a tudatára hogy szeretem?
2021. okt. 8. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb tudasd ezt vele mielőtt túl késő. Ne várd meg azt míg lecsapják a kezedről!
2021. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A korkülönbség nem veszélyes. Elgondolkodtató, hogy érett férfiként még nem lépett a tettek mezejére. Gondolkozz el ezen...
2021. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele többet, amikor együtt vagytok vagy írtok egymásnak. Kérdezz rá a hobbijaira, kedvenc zenéjére stb. Bármilyen spontán dolog megfelelő. Így látja, hogy érdeklődsz iránta, s ha ő is hasonlóan érez irántad, lép.
2021. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!