Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebben a helyzetben mit tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje(február óta) szerelmes vagyok egy színésznőbe, bármilyen furcsa is legyen. Rajongói oldalt vezetek, minden létező módon próbálok kapcsolatba lépni vele, stb. 4 hónapot töltöttem azzal, hogy képek alapján Google Earth segítségével nyomoztam a lakcíme(i) után, ahova ezután egy levelet is kűldtem, ez terv szerint két hét múlva érkezik meg hozzá. Gyakran mondom (magamnak) hogy bármit megtennék érte, amit komolyan is gondolok, a külföldre költözéstől kezdve a színésznek állásig minden megfordult már a fejemben. , Egészen most péntekig(10.08) Odáig voltam érte, és soha nem gondoltam hogy elpártolnék tőle. De most történt valami, ami kissé belezavart ebbe a dologba.


Diáknap volt a suliban, és az elmúlt 6 év alatt először egy osztály egy lányt jelölt. Nem ismertem őt előtte. Péntek reggel, haverom megkérdezte őt a folyosón, mert épp arra ment valahova, hogy nincs e egy spare kitűzője, mire már látszott rajta, hogy nemmel válaszolt volna, de én odaléptem, hogy "szia, nekem kellene az a kitűző"(tudtam hogy haverom is nekem kéri) rámnézett a lány, pár másodpercre a szemembe nézett, elvörösödött, majd hirtelen elkapta a felét, és azt mondta, kövessem. Felvitt az előkészítő szobájukba, ahova amúgy nem lenne szabad bemennünk, és kikeresett nekem egy kintűzőt. Mikor átadta, mondta hogy ezt nem lett volna szabad odaadnia, szóval becsüljem meg. Miután megköszöntem neki, még alltunk ott egy darabig, de utána mentünk a dolgunkra. A nap során többször is összefutottunk, és ö mindig ÚGY rámmosolygott, amit szinte reflexből viszonoztam... Az egész buli után bejelöltem Facebookon, meg bekövettem Instán, amit szinte azonnal elfogadott, és azonnal vissza is követett. Instán bég beszélgettünk is egy keveset, amikor is nagyon közvetlen volt, és barátságos.


Mindkét lány nagyon közel áll hozzám, de nem akarok választani közülük. Az előbbit már nagyon rég óta, 9 hónapja szeretem, és rajongok érte, és talán heteken belül végre beszélhetek is vele, amit oly' rég óta várok már. De a másikkal, az utóbbival viszont már beszéltünk, és őt is nagyon kedvelem, és most hétvégén is folyamatosan ő járt az eszemben, ami sz@r érzés, mert olyan mintha megcsaltam volna az előbbivel való hosszú-hosszú szerelmemet... Nem tudom hogy erről kivel tudnék beszélni, hiszen senki nem érti meg, hogy hogy tudok én szeretni egy színésznőt. Még a pszihológusom is azt mondta hogy ez hülyeség.


Egyenlőre arra jutottam, hogy kivárok, hátha választ kapok a levelemre, és majd meglátom hogy mi lesz, de addig kezdek idegösszeroppanást kapni lassan...


Kérlek ne ítéljetek el, segítsetek, aki tud!

18F



2021. okt. 10. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

pszichológust javaslok.

bocs, h. ezt mondom, de valszeg nem vagy százas.

2021. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
melyik színésznő az?
2021. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

kérdező, rákerestem a csajra.

még csak nem is különösebben szép, semmi extra.

szerintem engedd ezt el.


nagykorú vagy, felnőtt, és úgy viselkedsz, mint egy hibbant kispöcs.

2021. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A színésznő elérhetetlen, de a lány még elérhető.:)
2021. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2,3 nem tudom neked mit jelent a szépség, de szerintem kifogásolhatatlan a kinézete. Amúgy meg nem bánnám ha a privát üzeneteimre ott is válaszolnál. Nem véletlenül nem itt válaszoltam
2021. okt. 10. 22:28
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

5

én nem szoktam senkivel privátban levelezgetni.


nem írtam ki a színésznő nevét, így a titkod megmarad.

én női szemmel nem látok benne semmi nagyot, de te fiú vagy (talán egyszer férfi is leszel, ha megkomolyodsz), és neked kell tetszedjen.

csak ennek semmi realitása.

2021. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Pacsi én is pszichopata vagyok
2021. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem egy színésznővel nem fogsz sokra menni, nem találom valószínűnek hogy vissza fog írni, én azt mondom hogy maradj a jelenben, és ne akarj többet annál amit el tudsz érni (nem sértés, és nem hiszem azt hogy kevés vagy egy színészhez!!), ha úgy gondolod hogy a lány is szimpatikus, szerintem vele foglalkozz többet! Nem muszáj rám hallgatni, de úgy tartják hogy jó vagyok ilyen "szerelmi ügyekben"
2021. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a privátos válaszolóval teljesen.
2021. okt. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem ilyen Emma Watson szintű színészről van szó :d de egyébként szállj le a földre. Mindenkinek vannak ilyen elérhetetlen álmai, de azért maradj racionális.
2021. okt. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!