Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem valami volt már hasonló helyzetben? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Aki esetleg tudna valami tanácsot adni,vagy csak meghallgatna,akkor az írjon privibe. Köszönöm előre is!

2017. aug. 10. 10:18
 1/9 Mádár0218 ***** válasza:
Írtam privátban, meghalgatnálak
2017. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van reménytelen szerelme. Egyet tehetsz, hogy elfelejted. Tudom, ez nehéz, szinte lehetetlennek hangzik főleg az elején, de sikerülni fog (nekem is sikerült). Csak új emberek kellenek, elfoglaltságok, barátok, hogy az embernek ne legyen ideje búslakodni. És a végén már nem is emlékszel rá, hogy ki volt az, aki a szívedet összetörte.
2017. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,csak tényleg lehetetlennek tűnik a felejtése,és én úgy gondolom rá mindig emlékezni,fogok,hogy ő volt az első szerelmem. Talán idővel,enyhülnifog az iránta érzett szeretete,vagy nem tudom :/
2017. aug. 10. 10:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne reménytelen?

Írj

2017. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, írj nekem is. Meghallgatlak, ha tudok, segítek.
2017. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves plátói szerelmen vagyok túl, írj, meghallgatlak!
2017. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha plátói, akkor csak tetszik, nem? Szerelemhez már ő is kell, de akkor miért reménytelen?
2017. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, a plátói szerelem az azt jelenti tudtommal, hogy viszonzatlan, de ha úgy véled, hogy tévedek, akkor kijavítom a kedvedért: 1,5 éves viszonzatlan szerelmen vagyok túl.
2017. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is irj , nekem is volt ilyen!
2018. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!