Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnét tudjam hogy meleg e?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét tudjam hogy meleg e? Vagy mi van?

Figyelt kérdés

Szvl van egy srác akivel nagyon sok közös dolgunk van , mindenrol el tudunk dumálni kb 1honapja ismerem.

És elmondta nekem h kedvel és szerinte lehetne köztünk több mint barátság, ez mind szép és jó mivel lehet hogy én is kedvelem viszont …..

Azt tudni kell rola hogy nagyon sok lány barátja (aki tényleg csak barat) és 1-2fiu de inkább lányokkal van joba .

És hat nagyon sokan le melegezik (buz!zzäk)…

Meg elmondtam barátnőimnek hogy hogy kedvel és ők is az mondtak h fix meleg

Az teny hogy kicsit irritálóan beszel,amikor elooszor dumaltam vele én is azt momdtam de miután beszéltünk többet nem volt zavaró..

És hat én is elleggé meg kedveltem a gyereket …

De nem tudom mit csinaljak , bennem van a kérdés ezek után (barátnőim után) hogy mi van ha kajak meleg .

De aztán ott van az a része a fejembe hogy ha az lenne nem mondta volna h kedvel es h meg nem volt olyan lány aki iránt ezt értette mint irántam

Egyszerűen megorit ez az egész es tudom h full gáz h ezt ide kiirtam de most tényleg nagyon tanácstalan vagyok es nincs akivel meg tudnám beszélni ..

Mivel barátnőim elég undorítóan reagálták le dolgot.

Szvl kerlek tényleg ertelemes válaszokat írjatok nagyon koszii ha végig olvastad es segítesz !! <3



2021. okt. 15. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

"De aztán ott van az a része a fejembe hogy ha az lenne nem mondta volna h kedvel es h meg nem volt olyan lány aki iránt ezt értette mint irántam"


Ez miatt a rész miatt gondolom, hogy tetszel neki.

2021. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy nagyon sok ratyinak kinéző tini srác van, de nem azok. Meg vannak igazán férfias palik, akik meg full ratyik. Tegyél fel kérdéseket neki egy kamu lány profilrol. Pl: hogy milyen fajta punci jön be neki? Szereti-e a nagy csöcsöket? Stb. Így valszeg választ kapsz a kérdésedre.
2021. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is jó ötlet, hogy beszélj vele csajokkal kapcsolatban. Mi az ideálja, miket szeret, ilyesmi. Így azt mindenképpen tudni fogja, hogy te heteró vagy, ezért nem is fog úgy próbálkozni, ha valóban meleg.
2021. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát,ha te tetszel neki akkor melegnek nem meleg maximum biszex.A vegyestüzelésűnek minden mindegy.
2021. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
"szerinte lehetne köztünk több mint barátság": úgy mégis mire gondolsz ennek olvastán? Hogy indítsatok közös vállalkozást? Vagy alapítsatok közös pártot?
2021. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
attól függ hogy dobálja-e magát és sziszegős hangon beszél-e, vagyhogy feláll-e a farka jó pasikra.
2021. okt. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha tetszik neked, akkor ragadd meg az elsö alkalmat, hogy viszonozzad a szeretetét.
2021. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Te jó ég. Menj el a kínaiba és vegyél pár agysejtet, aztán olvasd el ezt a förtelmet újra. Egyrészt, tudni fogod a választ a kérdésedre. Másrészt ez a szóhasználat szörnyű! "Szvl", "joba", "full", "kajak", "gyerek", "elleggé", "h", "ertelemes"... Ajvé.
2021. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem a hallomasbol kell elhinni. Utalj ra hogy tetszik, ha elmondja h nem akar tobbet, akkor talan meleg
2021. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Meg ha csak lanyokkal ismerkedik,akkor nagy az esely ra h meleg
2021. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!