Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnét tudjam hogy meleg e?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét tudjam hogy meleg e? Vagy mi van?

Figyelt kérdés

Szvl van egy srác akivel nagyon sok közös dolgunk van , mindenrol el tudunk dumálni kb 1honapja ismerem.

És elmondta nekem h kedvel és szerinte lehetne köztünk több mint barátság, ez mind szép és jó mivel lehet hogy én is kedvelem viszont …..

Azt tudni kell rola hogy nagyon sok lány barátja (aki tényleg csak barat) és 1-2fiu de inkább lányokkal van joba .

És hat nagyon sokan le melegezik (buz!zzäk)…

Meg elmondtam barátnőimnek hogy hogy kedvel és ők is az mondtak h fix meleg

Az teny hogy kicsit irritálóan beszel,amikor elooszor dumaltam vele én is azt momdtam de miután beszéltünk többet nem volt zavaró..

És hat én is elleggé meg kedveltem a gyereket …

De nem tudom mit csinaljak , bennem van a kérdés ezek után (barátnőim után) hogy mi van ha kajak meleg .

De aztán ott van az a része a fejembe hogy ha az lenne nem mondta volna h kedvel es h meg nem volt olyan lány aki iránt ezt értette mint irántam

Egyszerűen megorit ez az egész es tudom h full gáz h ezt ide kiirtam de most tényleg nagyon tanácstalan vagyok es nincs akivel meg tudnám beszélni ..

Mivel barátnőim elég undorítóan reagálták le dolgot.

Szvl kerlek tényleg ertelemes válaszokat írjatok nagyon koszii ha végig olvastad es segítesz !! <3



2021. okt. 15. 20:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ő momdta el nekem h kedvel engem….
2021. okt. 16. 17:59
 12/14 A kérdező kommentje:

Hat o mondta el nekem h kedvel…

Meg olyanokat ír h hiányzom neki..

2021. okt. 16. 18:03
 13/14 anonim válasza:
79%
Lehet biszex is.
2021. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom hogy most a kérdezőt zavarná vagy sem? Szerintem nem meleg a srác és vicces hogy a kérező törölte magát már...
2021. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!