Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vesznek észre a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek észre a fiúk, bunkók velem, amikor állítólag szép vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy ez vajon miért lehet. Ezt semmi nagyképűség nélkül mondom, de sokan mondták már, hogy szép vagyok. Az arom a hajam. A barátnőim mindig megdícsérnek. Anyukám, apukám, bátyám,nővérem. Mindenki a családban. Szépek a ruháim sokak szerint, mindig megjegyzik a barátaim is, hogy csinos vagyok ebbe a ruhában. Azt is mondták, hogy nekem szinte minden ruha jól áll. Igényesnek tartom magam, használok parfümöt stb.

Talán a személyiségemnel lehet a gond? Annyit kell tudni, hogy nagy vagyok egy társaság közepe típus. Visszahúzódóbb vagyok inkább. Kedves, segítőkésznek tartom magam, senkit sem szoktam bántani. Nem vagyok annyira nagyszájú, de azért tudok én is felszabadult lenni. Ebben az évben iskolában (11. osztály) végre annak éreztem magam, erre a mögöttem és a barátnőm mögött ülő fiú mondja, hogy ezek ketten tuti beszélgetni fognak. Mondtuk, hogy nem tudunk, erre azt mondja : Jah, mondjuk ez egész nap kussban van szóval jah.

Eléggé rosszul esett mert végre jól éreztem magamat. Arról nem is beszélve, hogy egy másik fiú is bunkó velem és úgy csinál mintha észre se venne, nem szól hozzám. A többi fiúval alapból nincsen baj, bár elkönyveltek, legalábbis olyan 7-8 süketnek, mert nem válaszoltam a kérdésükre, ami anyukámról szólt, egyrészt nem tetszett a hangnem, hogy "te anyád volt - e" másrészt az én anyukám ott sem volt az adott helyen, így nem lehetett ő, azért nem tudtam miről van szó, így inkább nem válaszoltam, azt hittem szivatnak. Utólag meg kellett volna akkor kérdeznem, hogy mi, de nem tettem.

Aztán kiröhögtek, hogy ez tényleg süket. Meg valami olyanról kezdtek el tanácskozni, hogy ha sok problémával küzdök, akkor lehet azért nem hallom...

Szerintetek miért lehet ez? Mi a baj velem?



2021. okt. 16. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
szallj le a magad lorol csibemibe
2021. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előbb írni tanulj meg, aztán utána esetleg komolyan veszlek.
2021. okt. 16. 23:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyen csajt, jól néz ki meg minden, de társaságilag egy 0, csak az 1-2 barátnővel képes beszélni, én bepróbálkoztam nála, tényleg mintha a falhoz beszéltem volna, így hagytam is a fenébe. Aztán utánakérdeztem másoknál, kiderült, hogy nem volt még senkije, hát így utólag nem is csodálkoztam.
2021. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ennyiből nem derül ki, hogy van e baj veled vagy sincs

vannak sajnos emberek akik ok nélkül bántanak másokat

ezt max a közeli ismerőseid/osztálytársak tanárok stb tudnák megmondani h milyen is vagy személyiségre meg kinézetre

a kinézetedet tudnánk értékelni ha lenne kép de az sincs és nem is lesz, de a személyiségedet v bármi bajt esetleg vele csak hosszú beszélgetés után lehetne valahogy meghatározni

2021. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg amit az utolsó is ír,azért nem vesznek észre. Előítéletesek az emberek,nem akarják megérteni a másik gondolkodását,ebben a korban még inkább jellemző ez,el kell ítélni ,megismerni és utána véleményt alkotni, minek? Van annyi ember, akivel ezt megteheti,pazarolja az idejét egy visszahúzódó lányra, aki 2 szót se képes kinyögni? Biztos, hogy olyan emberekkel akarsz kapcsolatban lenni,akik ennyit látnak benned?
2021. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Semmi gond nincs veled, ilyen tipus vagy. Ezek a bunkó srácok elkönyveltek valakinek, aki amúgy nem te vagy, csak ők nem tudnak túllátni a rólad alkotott elképzelésükön. Ne foglalkozz velük, majd egy-két normális srác is meg fog találni.:D
2021. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell felvenni ezeket a dolgokat, ebben a korosztályban egy idióta paraszt majdnem mindenki, amúgy azzal szoktam bunkó lenni aki tetszik legalábbis régen.
2021. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Egyébként van 1-2 srác, akik kedvesek voltak amikor beszéltünk. Igaz eléggé ritkán szoktunk.
2021. okt. 16. 23:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Azokat keresd fel, akik normálisak. Velük beszélgess, hátha valamelyiknek tetszel is.:D
2021. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod most érzed azt, hogy kinyíltál.

Tehát eddig nem olyan voltál, a környezeted úgy ismert meg, idő kell, hogy észrevegyék rajtad azokat a változásokat, amiket te már most érzel.

Meg az az igazság, hogy nem is mindenki kíváncsi rád, biztos te sem vagy mindenkire kíváncsi.

Bandázz a barátnőiddel, ha látod, hogy ők fiú társaságban vannak, akkor csatlakozz.

Ha tényleg csinos vagy simán tudsz idősebb srácokkal ismerkedni, online, suliban, buliban, a városban, akiknek nincsenek előítéleteik veled kapcsolatban, és többre értékelnek majd, mint a fiúk az osztályodban.

2021. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!