Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Sokat jön oda hozzám, ölelget és ha versenyre megyek, elötte mindig sok sikert kíván. Ha beszélgetünk, akkor sokszor viccelődik. Tőlem kéri el általában a házit, ha nem csinálja meg. Ha társaságban vagyunk, akkor mellém ül vagy hozzád beszél általában a legtöbbet. Lehetséges, hogy szeret?

2021. okt. 19. 17:49
A kérdező szavazást indított:
Szerelmes beléd
Nem szeret
Félreérthető
27 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
*hozzám beszél a legtöbbet
2021. okt. 19. 17:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

KI?

A szavazásról pedig: szeretni szerelem nélkül is lehet.

2021. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy ki? Egy fiú az osztályból, a neve Áron. (én lány vagyok és padtársam, mivel a tanár oda ültetett)
2021. okt. 19. 21:34
 4/4 Pötyii válasza:
100%

Igazából ez kérdéses, egy fiú nem feltétlen szerelmes beléd ha ezeket a jeleket mutatja, egyik barátomnak (19L) volt iszonyat félreérthető kapcsolata egy sráccal, és az egész osztály azt hitte hogy tetszenek egymásnak, holott a fiú részéről közel sem ez volt a szándék. Szerintem beszélgessetek, keress még több arra utaló jelet hogy tetszel neki. Menjetek el haverokkal vagy kettesbe valahova és figyelj az apró jelekre. :) Hátha kis idővel megnyílik jobban, vagy kérdezz rá ha mégtöbb ilyesmi szándékra utaló jelet veszel észre. (pl: szemkontaktus keresése/fenntartása hosszú ideig, lepillant beszéd közben az ajkadra, közel áll hozzád még ha van is hely bőven..stb)

Sok sikert!


22F

2021. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!