Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lehet belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés
Épp egy egyhetes táborból jöttem haza, ahol ott volt az egyik fiú ismerősöm. A fiút már évek óta ismerem, és úgy átlagban bírom is. Már az első nap feltűnt, hogy gyakrabban néz engem, mint pl egy másik fiú, de a többi nap ez csak fokozódott. Sokszor nézett és olyan is volt, hogy én is őt néztem. Ilyenkor néha az is előfordult, hogy néhány másodpercig határozottan egymást néztük és a fiú mosolygott rám. Láttam, hogy néha, ha pl felálltam a székről és arrébb mentem, akkor engem keresett a szemével. Még egy barátja is volt, akivel mintha néha összesúgtak volna és éreztem, hogy rólam van szó. Úgy érzem, mintha lenne köztünk kémia. Lehet, hogy hülyeség feltenni ezt a kérdést, mert én magam is erősen gyanítom, hogy bejövök neki, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére. Továbbá a lányoktól kérdezném,hogyha nagyobb vagyok a fiúnál az furcsa-e (2 év korkülönbségre gondolok jelenleg). Nem voltam még ilyen helyzetben, ezért lehet, hogy csak meg kell szokjam. Előre köszönöm a válaszokat és bocsánat a hosszú szövegért.

2021. júl. 23. 22:25
 1/5 anonim válasza:
100%

Igen tetszel neki!

A korkülönbséget illetőleg pedig nem furcsa. Ha úgy alakul kettőtök között, hogy már beszélgettek egymással, akkor finoman kérdezz rá, hogy ő erről mit gondol, ha téged az érdekel, hogy ő mit gondol erről nem pedig mi lányok mit gondolunk a korkülönbségről.

2021. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nagy a valószínűsége, hogy tetszel neki.

A korkülönbség csak akkor gond, ha fejben nem elég érett a srác. Ha viszont fejben nincs különbség, akkor semmi gond. Sok sikert!:)

2021. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:))
2021. júl. 24. 11:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha valakinek szintén van véleménye arról amit írtam, én szivesen fogadom őket.
2021. júl. 24. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, a 2 év korkülönbség az semmi
2021. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!