Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki valami tanács? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valami tanács? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottam az exemmel de még mindig gondolok rá. Toxikus kapcsolat volt viszont szerelmes voltam belé. A nyár végén valahogy egy hónapra “elfelejtettem” és összejöttem a mostani barátommal akit nagyon szeretek viszont nem érzem hogy annyira szerelmes lennék belé. Az exemmel nem hiszem hogy valaha is normális kapcsolatunk lehetne mivel csak a csajozáson jár az esze. Valószínűleg nem mennék vissza hozza de mégis valami visszahúz. A barátomat meg tényleg nagyon szeretem csak néha ez az érzés összezavar. Előre köszönöm a normális válaszokat.
2021. okt. 24. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Szegény új pasid...
2021. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy kapcsolat nem tűnik el csak úgy, idő kell a felejtéshez. Szerintem nálad kicsit hosszabb ez az időszak, de ebben talán segíthet az új barátod. Próbálj ne az exedre gondolni, mindig figyelmedet a barátodnak szenteld.
2021. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy még túl az előzőn és beleugrottál egy újba, klasszikus eset. Ezen felül ha valóban toxikus volt, amik lelki sebeket hagytak, akkor azt kezeltetni is kellene szakemberrel, te tudod mik történtek pontosan.


Nem érdemes ezzel a kifejezéssel dobálózni, van különbség aközött hogy kiderült mekkora tapló paraszttal voltál és aközött, hogy sokszor gyerekkorig visszanyúló problémák miatt benne ragadtál egy ilyen kapcsolatban. Utóbbinál nem csak jóval több idő kell, de elég mélyre is ajánlatos ásni magadban, hogy dolgozz rajtuk.

2021. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kísér a múlt, de ha nem gondolsz rá és csak a mostanival törődsz, valószínűleg átmegy rajtad.
2021. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap odajött hozzám egyik edzőstársam akik csomót járnak bulizni hogy múltkori bulinál sirt miattam az exem hogy mennyire megbánta meg milyen hülye volt és ezek után már tényleg nagyon rosszul érzem magam. Valami tanács?
2021. okt. 30. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Ezek után már tényleg nagyon sajnálom a mostani barátod...

Vagy felejtsd el az exedet örökre, vagy menj vissza hozzá és ne szivasd a barátod. Ennyi, mást nem tehetsz.

2021. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!