Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mekkora az esélye, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy egy tini szerelemből/vonzalomból tartós dolog lesz?

Figyelt kérdés

A húgom 16 éves volt, amikor összejött egy 19 éves sráccal. Szerintem dacból, vagányságból, de természetesen csak ő tudja, mit érez valójában. Most töltötte a 17-et és még mindig együtt vannak. Lassan 7 hónapja.

Mekkora az esélye hogy egy ilyen tini románc aztán tartós legyen? Az ismerősi körömben gyakoriak a szakítások, barátnők jönnek, barátnők mennek. De pl én is 7 éve vagyok együtt a barátnőmmel (20 éves vagyok).

Nyilván nem lehet általánosítani, de saját tapasztalatra lennék kíváncsi, ki mit szól, mennyi esélye van ilyen kapcsolatoknak?



2021. okt. 26. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi, nekem az ismerőseim 99%ban nem ilye kapcsolatban vannak.
2021. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 15 évesen jöttünk össze és 10 eve vagyunk együtt (nem volt se szünet-egy nap sem, se megcsalás semmi), 4 éve költöztünk össze, happy minden :)

Egy barátnőm szintén 15 évesen jött össze a már most férjével, de ők tartottak fél év szünetet, mikor 17 évesek voltak és a barátja meg is csalta egyszer ebben a szünetben - mégis együtt vannak 10 éve -szóval náluk volt egy nagy döccenő, de ők tudják...

Viszont van több barátnőm is (25-26 éves korosztály), akik az istenért sem találnak normális párt maguknak.

Egyszóval változó. Minden kapcsolat más, nem lehet általánosítani.

2021. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, én is ismertem valakit, akik 10 éve együtt vannak és az illető 23 éves, már házasok. Szóval bármi lehet, de azért nem jellemző, de sajnos később se, egyre kevesebben vannak, akik meg akarnak állapodni, és ez baj.
2021. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én 17 évesen jöttem össze a párommal. 34 éve együtt vagyunk.
2021. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Előfordulhat, de nincs sok esély rá.
2021. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Iszonyat betegnek gondolom azt hogy valakinek egyetlen emberrel legyen intim viszonya egesz eleteben. Mint valaki aki inkább vakságot választ, mert fél, hogy mit lát. A fiatalsag a tapasztalasrol szól, nem csoda hogy a tini kapcsolatok 98%a nem él meg két évet.
2021. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye, de nem lehetetlen. Meg az sem mindegy, mit értesz tartós dolog alatt. Egy évet, tízet, huszat?
2021. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka. Többszáz ismerős közül 2 pár jut eszembe, akikről biztosan tudom mondani, hogy középsuliban ismerték meg egymást és most huszonévesen is együtt vannak és nem szakítottak egyszer sem.
2021. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 én meg az ellenkezőjét tartom (túlzott mértékben), ha megismerkedtünk fiatalon, minden rendben megy közöttünk és eldöntöm hogy vele akarok lenni, őt akarom szeretni nagyon hosszú ideig, akkor mit k*rogassak össze-vissza? Miért beteg ha megtaláltam azt az egy valakit akit nem akarok elengedni?
2021. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!