Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 évesen párkapcsolat működhe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen párkapcsolat működhet ha 200 km van közöttünk..?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ hogy és hányszor tudjátok megoldani a találkákat. Ha elég ritkán elkezdeni se érdemes
2021. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem valószínű...legalább is reálisan nézve.
2021. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem valószínű.
2021. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hányszor tudtok találkozni és mennyire igénylitek az érintést. Én 3x próbáltam távkapcsolatot, de egyik sem működött, mert ha én együtt vagyok valakivel, akkor legalább hetente 3-4x szeretek találkozni, illetve ideális esetben kétnaponta igénylem az érintést, a szexet is. Szóval nekem nem működik a távkapcsolat. Szerintem a legmeghatározóbb az érintés és szex igényetek. Ha nem annyira fontos, akkor működhet.
2021. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hat en olyan tavkapcsolatban elek ahol a baratnom lakik tolem 80 km-re es 1-1,5 orakat kell erte tomegkozlekedessel utaznom. A heti 3-4 talalkozo megoldva. De volt amikor 5-6 alkalommal is elmentem hozza. Eloszor o sem akarta de miutan jol megmagyaraztam neki, hogy a gyakori talalkozas alatt nem heti 1-2 alkalmat ertek. Mert sokan ilyenkor erre gondolnak. Hanem szinte naponta is akar. Persze az egyeb teret azt megadjuk egymasnak akarmekkora tavolsagra elunk egymastol. Igazabol nem csak a tavolsagtol fugg az egesz. Mert 200 km oke. De van olyan ahova tomegkozlekedessel eljutok kevesebbb mint 3 ora alatt. De van olyan is ahova tobb mint 4 ora alatt. Nekem volt olyan nom aki 2,5 orara 150 km lakott tolem. Es vele is eloszor heti 2-3találkát oldottunk meg. Utana volt mikor az egesz hetveget nala toltottam. Kesobb fordítva is volt ilyen. Es a hetvegen kivul volt mikor 1-2 alkalommal hetkoznap is talalkoztunk.
2021. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy par olyan alkalom is amikor pentek-szombat-varanap ott aludtam vagy forditva. Szerdan, csutortokon megint taliztunk tehat ez egy hetbol 5 nap.
2021. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Pomáz? :D
2021. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Abszolút! Vannak ebben tapasztalataim, pedig már évek óta fenn áll ez a helyzet 14 együttélés után.
2021. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs
2021. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi értelme van?
2021. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!