Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Teljesen egymás ellentétei...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiyden kérdése:

Teljesen egymás ellentétei vagyunk, működhet így közöttünk egy normális párkapcsolat? (Többi Lent)

Figyelt kérdés
14/L vagyok, fekete ruhákban járok, elzárkózott kicsit antiszociális típus vagyok, imádom a rockot, csöndes vagyok, félénk, érzékenylelkű, jószívű, segítőkész, ugyanakkor önbizalomhiányos (melyik 13-16 éves lány nem) plusz e mellé veszélyeztetetten kevés a súlyom, ha tovább csökken fent áll az anorexia. A barátom 16/F elég nyers, őszinte másokkal, bunkó néha és kimondja a véleményét, ugyanakkor nagyon érzékeny és gyenge a lelke emiatt ilyen, hogy ne lássák rajta, rap-et hallgat. Felmerülhet nálunk egy normális kapcsolat lehetősége? Egyetlen közös pontunk a bezárkózott gamerség azonbelül is a "LoL". Értelmes válaszokat szeretnék, és ha van benne helyesírási hiba nagyon sajnálom.

2018. febr. 16. 19:33
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem!
2018. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

“veszélyeztetetten kevés a súlyom, ha tovább csökken fent áll az anorexia.”

nem attól valaki anorexiás , hogy sovány


Egybk miért ne lehetne normális kapcsolatotok? Már eleve a LoL is sok témát tud adni ahoz, hogy tudjatok egymással beszélgetni és ne kukán üljetek egymás mellet.

Meg gondolom ezen kívül is van amiről tudtok beszélgetni...de ha nem, ahogy jobban megismeritek egymást majd lesz. Egymás önbizalmára is jó hatással lesztek.

2018. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!