Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtomvalamixd kérdése:

Beleszerettem egy lányba aki viszont engem csak barátként szeret és azóta nem tudok rendesen enni... Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Nincs nagy étvágyam sokat fogytam, néha buborékol a hasam és nem tudom, hogy mit kéne ilyenkor tennem :(

Valakinek bármi ötlet, hogy ez ellen mit lehetne tenni? Már lassan egy éve van ez...



2021. okt. 27. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ne emészd magad :D
2021. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

A lelki vívódások előbb-utóbb a testen is kijönnek. A szervezeted így reagál arra, hogy ebben a helyzetben nyomorogsz és nap mint nap szenvedsz miatta, azzal a tudattal, hogy soha nem lesz semmi köztetek.


Nekem régen egy szakításnál volt ilyen, egy falatot sem tudtam enni, annyira remegtem és émelyegtem. Köztes állapotban tartott a lány hetekig, nem lehetett tudni mi lesz, folytatjuk-e. Mikor épp behülyített és egyik felé végre elmentünk, akkor rögtön tudtam enni, de aztán kis idő múlva vissza tudott rántani az "lebegő" állapotba és megint émelyegtem.


Nem tudom kapcsolatban vagytok-e még, de úgy tűnik érdemes lenne továbblépni és hagyni. Ha már nem beszéltek régóta és így is ez van, akkor lehetséges hogy szakemberre lenne szükség mélyebbre ásni, kibeszélni magadból a dolgokat. Ha vannak barátok, az is sokat segít ha megtudod ezt beszélni velük, vagy tudsz a lányokról, akár erről a lányról dumálgatni. Megkönnyebbülsz, tudtok a helyzeteken nevetni, segítitek egymást.

2021. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Igazat adok a 2 esnek, amúgy egyszer amikor szakítottam egy lánnyal, és ha kimondták a nevét olyan ideges lettem, hogy el kellett mennem hányni...akárhányszor szóba került.
2021. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!