Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lánnyal összeszemezek érdemes oda menni hozzá?

Figyelt kérdés

Például a tömegen vagy csak így random valahol és látva azt, hogy énis bejövök neki csak úgy mennék oda.

Normális 20-as srác vagyok 5/5-ös nem vagyok de megütöm a 3/4-et haha.

A mai világon nagyon felértékelődik a személyes kapcsolat :))



2021. okt. 30. 20:29
A kérdező szavazást indított:
Ciki
Nem ciki
37 szavazat
 1/6 anonim válasza:
87%

Menj ha tényleg úgy látod hogy szimpi vagy neki. Ő valószínűleg nem fog oda menni hozzád hisz legtöbben a férfiaktól várjuk hogy lépjen egyet.

A magabiztosság (mértékkel) vonzó. 22/N

2021. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

(*odamenni)

Szerintem érdemes.:D

2021. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Érdemes-e, ez elég fura megfogalmazás. Erre csak te tudsz válaszolni, tőled függ - neked kell eldöntened, nem másnak. Ha neked belefér hogy akár bunkó stílusban elküldjenek melegebb éghajlatra vagy lekoptassanak, akkor nem tart vissza semmi.


Egy szemezés nem jelent semmit, van hogy csak azért néznek mert arra mész vagy előttük vagy. Meg se tudom számolni hányszor tűnt szemezésnek valami, miközben a csajszi csak várta a paliját az adott helyen. Legutóbb is ez történt nem olyan rég, már a szövegen gondolkoztam mivel szólítsam le, erre megjelenik a barátja :DDD

2021. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
A 20 gondolom a korod, de mi az 5/5 és 3/4 ?
2021. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valamiféle kinézet pontozás.
2021. okt. 30. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Másképp nem fogsz megismerkedni vele... Azok az idők, amikor elég volt egymásra nézni a házassághoz, már jó 200 éve elmúltak...
2021. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!