Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne felkeresnem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne felkeresnem az első szerelmem?

Figyelt kérdés
Kb 4 éve szerelmes voltam egy lányba, de anniyra hogy nem ettem rendesen, nem aludtam, semmire se voltam képes csak vele beszélni..80 km re laktunk egymástól és a szüleim nem engedtek el hozzá egyedül(fővárosba), így elmúlt a szerelem. Úgyhogy csak telefonáltunk. 1 szer találkoztunk (nehezen de elengedtek a szüleim) élőben de akkor már késő volt, sajnos akkor már nem volt szerelem és volt neki más. Ő az első és egyben a legnagyobb szerelmem. Igen voltak utána kapcsolataim de soha nem voltam annyira szerelmes mint belé. Több mint 2 éve nem beszéltünk de róla álmodtam az éjjel. Amikor reggel felkeltem nagyon jól éreztem magam és nagyon visszaemlékeztem erre a lányra. Érdemes lenne felkeresni? Működhet a szerelem ha már egyszer működött? Ha nem is lenne szerelem, legalább csak lássam. Még annak is örülnék
2021. febr. 24. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleg fiatal lehetsz ha a szuleid nem engedtek el hozza, szerintem szokj hozza hogy a gobdolathoz hohy ebbol soha nem lesz semmi, ilyen hulye love-storyk ugysincsenek a valo eletben, keress valakit akivel legalabb napi szinten tudsz talalkozni :D

Nekem is volt ilyen nagy szerelmem evekkel ezelott, o mar nemsoka szulni fog, en meg voltam egy csomo lannyal es megis eleg surun megjelenik a lany az almaimban a mai napig.

Persze ha nagyon szenvedni meg hiu abrandokat akarsz kergetni akkor felkeresheted, de sok mindenbe ne remenykedj plane ha az elso talalkozobol se lett semmi (legalabb annyi hogy kapcsolatban maradjatok)

De amugy hogy lehetsz szerelmes olyanba akivel csak egyszer talalkoztal?

2021. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen egy Veszprémi lánnyal, annyira oda voltam érte hogy elakartam menni vonattal hozzá kb 200 km-re lakik tőlünk, szóval nem tudom mire is számítottam :D


aztán egyszer csak megszűnt a szerelem...nem rég néztem fel a facebookjára úgy megvolt csúnyulva, hogy alig ismertem rá :D ...szóval erről ennyit.

2021. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hangjába lettem szerelmes és a személyiségébe, sokat telefonáltunk.
2021. febr. 24. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem szerelmes vagyok egy lányba, 14 voltam, én Szombathelyen éltem ő pedig Bécsben. Mindig csak messengeren beszéltünk meg telefonáltunk és teljesen magával ragadott és azt hittem ez szerelem. Aztán kiderült hogy csak egy gerinctelen patkány. Ha nem személyesen beszéltek bármilyen képet mutathat magáról. Utána jöttem rá hogy igazából csak vonzódtam hozzá és nem voltam szerelmes, amikor tényleg szerelmes lettem egy lányba akivel szintén messengeren indult az ismerkedés, de hogy ki is volt valójában azt személyes ismerkedés során tudtam meg. Életem legjobb 3 évét töltöttem vele és soha nem fogom megbánni, míg az előtte lévő entitást amíg élek bánni fogom hogy bármi közöm volt hozzá. Szóval ha tudod hogy jelenleg nincs senkije akkor keresd fel nyugodtan, ha más nem, barátok lesztek újra. Nem veszíthetsz semmit. Viszont ha van valakije inkább hagyd. Te se örülnél neki ha a párodnak egy régi nagy szerelme felbukkanna a semmiből.
2021. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!