Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennek valóban vége és hülye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek valóban vége és hülye vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Elég kínosnak tartom, hogy itt teszek fel egy ilyen kérdést, de tőlem független emberek objektív véleményére van szükségem. Szóval volt egy srác akivel elég sokáig kavartam. Ő elméletileg akkor szeretett engem, de én nem így éreztem akkor, pontosabban későn realizáltam, hogy viszonzom az érzéseit. Aztán abba hagytuk a kavarást, de megmaradtunk barátnak. Neki azóta van barátnője (a lány egy másik városban tanul) és nekem is volt közöm más fiúkhoz. Mi ketten elég sok időt töltünk egymás társaságában (nem vagyok az a típusú lány, szóval semmi sem történik közöttünk, ami átlépné a határt). Na már most nekem lehet még vannak iránta érzéseim, de az is lehet hogy csak zavar ez a szituáció, nem tudom, mert közben úgy érzem, hogy a mi történetünk még nem teljesen ért véget de közben azt is érzem ,hogy nekünk kettőnknek nem lenne hosszú jövője ha netán el kezdenénk csinálni valami komolyabbat. Szóval egy komplett idióta vagyok hogy ezen gondolkozom, vagy csak nem vagyok túl ezen a fiún még?

2021. nov. 3. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
45%

Én nagy alkalmi szexes vagyok, szerintem nem vagy túl ezen a fiún, de kicsit furcsa, mert az alkalmi szexnek kötöttségek és kötődések nélkülinek kellene lennie! Pont erről szól, hogy nincsenek érzések és engem ez vonz benne, mint mindenki mást, ez az, amit tisztázni kellett volna már az elejen magadban.


Az idő megoldja 2 hét, jön egy másik fiú. Ha nem tereli el semmi és senki a figyelmed Róla, akkor vannak érzések, vagy az lesz, hogx szerelmet vallasz, akkor ez a helyes lépés, vagy kavartok tovább, de akkor ismét sérülni fogsz.

Van ilyen amúgy. - Az alkalmi szex azt is jelenti, hogy vonzódtok egymáshoz.


F

2021. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!