Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 165 cm magas,5...

Szerintetek egy 165 cm magas,53-55 kg között ingadozó lány valóban soványnak számít? Ugye nemcsak szerintem borzalmasan vak/ hülye az anyám?

Figyelt kérdés

Anyám és nagymamám már legalább fél éve sorozatosan CSESZEGET, hogy túl sovány vagyok, iszonyat vékony vagyok, holott szerintem piszkosul nem, a barátom szerint pedig idézem "ha még erre is felszednék 2-3 kg-ot, egyenesen molettnek mondható nővé válnék!". A szüleim idióták barátom szerint, és hát ebben a kérdésben az az igazság, hogy én sem tudom őket megvédeni. Folyamatosan megy a megjegyzéstétel, akárhányszor vendégségbe megyünk nagyszülőkhöz, akkor is megkapom, hogy milyen sovány vagyok, de közben egy tiszta izom, 165 centis, 53 kilós, TELJESEN ÁTLAGOS testalkató lányt képzeljetek el.

Mindeközben a húgomnak, aki nálam amúgy pár centivel magasabb és Ő csak ÚGY van 53 kg, teszi a megjegyzést, hogy nagymamámra hasonlít, aki túlsúlyos, és persze ezt húgom olyannyira sértésnek veszi, hogy volt, hogy elszökött, vagy legutóbb például begyógyszerezte magát.

Rettenetesen idegesít mostmár, mert több balhé is volt ebből családon belül!


Miért ilyen idióta anyám? Hogyan értessem végre meg vele, hogy rohadtul nem számítok soványnak, engem kb pofán is röhöghetne egy orvos, dietetikus, esetleg edző, ha saját magamról beállítanám, hogy "húú, én jaj de soványka vagyok"...

A legeslegrosszabb különben az, hogy belém beszélik, hogy valami betegségem lehet, amiről nem tudok.....



2017. márc. 5. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Karcsúnak számítasz, egészséges módon, de ha erre még felszednél pár kilót, ugyanúgy az maradnál, nem lennél molett :D

Anyádnak meg mutass meg neten egy testtömegindex (BMI) kalkuláltort, ami bizonyítja, hogy egészséges a testsúlyod

2017. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Elmebeteg egy család vagytok, és megtaláltad a hozzád való idiótát, gratulálok! Csak így tovább!
2017. márc. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is teljesen átlagos a testsúlyod, és néhány kg. nem változtatna sokat rajta, messze nem számítana molettnek. Jól vagy így! :)
2017. márc. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az gázabb, hogy a barátod ilyeneket mond :/ Nem hogy inkább építené az önbizalmad. Ne a családodra haragudj, melyik család nem kész katasztrófa? Ők csak téged féltenek, mert szeretnek. Ne foglalkozz akkor velük, egyik füleden be a másikon ki, ahogy a mondás tartja a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben :)
2017. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

En vagyok egy molett no. En 168 cm 67-77 kg korul ingadozom neha felhizom neha fogyok de sosem sikerul magam 50 valahany kg-ra fogynom. Szerintem ne torodj vele, mond meg nekik, hogy igy erzed jol magad, ha kell menj el orvoshoz es lokd bele a papirt az arcukba. En orulnek ha a csaladom azt mondana hogy sovany vagyok :D anyam nyaggat allandoan hogy nagy a seggem de legalabb van mit nezni. Na meg a pocimon is meglatszik a felesleg - megis igy erzem jol magam es a baratom is mondja hogy igy szeret, igy vagyok jo!:)

Szoval ne nagyon bantsd a buksid rajta mindenki ugy jo ahogy jol erzi magat!

2017. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen életkorban nem sovány az.
2019. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!