Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés
2020 szeptember óta tetszik, közbe volt más is de részletkérdés. Egy tanszobára járunk, jövőre ballag de ugyanabba a gimibe jelentkezünk majd. Szoktunk beszélni, nem olyan sokat. Ő tudja hogy szeretem, én tudom hogy ő nem viszonozza. Osztálytársam el akarta kiabálni hogy tetszik nekem, de ő észrevette hogy mire készül és rászólt hogy hallgass már. Tök jól megvagyunk, barátnőim is ezt mondják. Mit tehetnék hogy viszont szeressen?

2021. nov. 3. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van erre, de ha sokat vagytok együtt, akkor idővel talán változhatnak az érzelmei.
2021. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ha nem tetszel neki ennyi idő után sem úgy, hogy rendszeresen látjátok egymást, akkor nincs olyan boszorkányosság, amitől egy varázsütésre megváltozik az ízlése.

Sajnos el kell engedned.

2021. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!