Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, de más is megtets...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de más is megtetszett, létezik ilyen?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátommal 2 éve vagyunk együtt. Nagyon szerelmes vagyok belé, nem tudnál elviselni, hogyha szakítanánk.

A gond ott kezdődik, hogy nekem “megtetszett” egy srác. Tegnap elmentem vele találkozni, de természetesen semmi sem volt, csak beszélgettünk. Bűntudatom van, mert nagyon sokat gondolok rá, amit nem szabadna..

Mit tegyek? A barátomnak ha ezt elmondanám, nem értené meg.

Ez szerintetek csak egy fellángolás, vagy ideje lenne hogyha rendet raknék magamban?



2021. nov. 5. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te tudhatod, hogy mit akarsz. Ha minden teljesen rendben lenne nem ia találkoztál volna a másik sráccal. Persze, hogy ne mondd el a barátodnak, te mit szólnál ha más csajjal randizna?
2021. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem randi volt, csak leültünk beszélgetni
2021. nov. 5. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Csak a bűntudatod tart a pasid mellett, de még az is sz-rul, mert közben már az újhoz közeledsz. Nagyon szeretheted biztos, ha azzal a csávóval találkozgatsz, akiről ábrándozol.
2021. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Mindenképp át kell gondolod, hogy szereted-e még a barátodat. Ha szeretnéd, akkor nem akarnál más fiúhoz közeledni.

Nincs olyan, hogy "nem szabadna". Fiatal vagy még nagyon. Ha nem szereted, akkor nem szereted. Ne maradj csak azért egy kapcsolatban, mert két éve együtt vagytok.

2021. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mamura válasza:
37%
Az nem gond ha más is megtetszik! Nekem férjem van és mellette is tetszenek más férfiak 🤣De! Soha nem adnám meg az esélyt egy harmadik félnek, hogy esetleg több is kialakuljon. Te még fiatal vagy! Nekem ennyi idősen jöttek mentek a pasik és ez így is volt jó. Ne aggódj, minden úgy történik ahogy történnie kell.
2021. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Addig nincs egetverően nagy gond, ameddig csak tetszik, hiszen ez egy filmszereplővel is megtörténhet. A baj ott kezdődik, ha érzelmeket is táplálsz iránta.


Megoldások:

- Bízol a kapcsolatban, és próbálsz nem beleszeretni a másik fiúba.

- Megszakítassz a sráccal minden kontaktot.

- Szakítassz a barátoddal.

2021. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Hat megesik.. de en mar ezert is dobnek egy not, h a hatam mogott talakozik vkivel aki meg be is jon neki..
2021. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Az hogy titokban találkozgatsz egy neked tetsző csávóval, az már egy fél megcsalás, sőt.. Én előbb dobnám egy ilyen miatt a csajom, mint pl egy részeges buliban smárolásért..
2021. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szakítottunk azóta.
2022. febr. 13. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!