Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha lány osztálytársam mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány osztálytársam mindig (sokszor) engem néz, engem szólít órán, stb., de én nem akarok tőle semmit, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig semmit nem csináltam, ő sem igazán mutatott felém több érdeklődést még, de Instán posztolt mémeket, miszerint kicsit magányos (vagy ilyesmi)

2021. nov. 12. 08:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Mennyi vagy? 12?
2021. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem értem, miből jött le, hogy nagyképű vagyok, és miért baj, hogy nem akarok csajozni?
2021. nov. 12. 14:04
 13/16 A kérdező kommentje:
Komolyan érdekelne a véleményetek, kérlek, írjátok le mi a baj velem, mert nem tudom. 🙂
2021. nov. 12. 20:49
 14/16 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem köszöntök? Egyébként, ha kérdez, udvariasan válaszoljál, ennyi. És úgy beszélgess vele, mint a többi osztálytársaddal.
2021. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

"Ja, fura most épp mögém ült, de nem is köszönünk, úgyhogy nem értem mibe reménykedik"

arra gondoltál már, hogy nem minden körülötted forog, és simán lehet, hogy semmit sem akar tőled, és mondjuk azért ül mögéd, mert csak ott van hely? vagy onnét látja a táblát/ablakot, ott ül barátnője?

2021. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam rá. És?
2021. dec. 4. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!