Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem instagramon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem instagramon egy lányal, hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem instagramon egy lányal, pár beszélgetés után tök véletlenül úgy alakult hogy sikerült is vele kint lenni több órát együtt voltam vele,nagyon jót beszélgetünk stb aztán már nagyon késő volt haza vittem,azóta már voltam vele még 2x kint és én nagyon megkedveltem normális jofej csaj, utolsó talin ölelkeztünk hosszabban stb és azt szeretném kérdezni hogy szerintetek hogyan tovább? Mit kellene tennem vagy hogyan közeledjek felé?Én úgy érzem hogy ő is jól érzi magát velem stb meg nem kell könyörögni neki hogy talizunk,de nemtudom mik a tervei velem és nem szeretnék egy sima barát lenni, ti hogyan kezdeményeznétek?

2021. nov. 15. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedj vele mélyebben. Kérdezd meg, milyen programokat szeret

legjobban. Legközelebb vidd el kiállításra, színházba, koncertre, kirándulni.Ezek bőven adnak témát, hogy minél jobban megismerjétek egymást szellemileg, lelkileg is, aztán minden szépen adja magát. Itt-ott egy csók, stb. Eljön az idő, amikor több is lehet. Ha most szexuálisan lerohanod, akkor

le is nullázod a kapcsolatot.

2021. nov. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"szerintetek hogyan tovább?"

Szerintem adj időt magadnak.


"Mit kellene tennem"

Fel kéne nőnöd.


"hogyan közeledjek felé?"

Ahogyan neki jó.


"Én úgy érzem ..."

Derítsd ki, hogy ő is ugyanúgy érzi-e. Kommunikálj!


"nemtudom mik a tervei velem"

Neked mik a terveid vele? Ő is tud ezekről a tervekről?

Majd ha már ő tud a te terveidről, akkor te is tudni fogsz az övéiről.


"és nem szeretnék egy sima barát lenni"

Hanem?


"ti hogyan kezdeményeznétek?"

Lassan, türelmesen, nem nyomulósan, odafigyelősen, figyelmesen, előzékenyen, segítőkészen, megbízhatóan, tisztességesen, tisztelettudóan, udvariasan, kedvesen, humorosan.

2021. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rákosy Dzsínó Fernandó válasza:
kurjad meg
2021. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!