Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú a sulimban, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a sulimban, aki már kb fél éve nagyon tetszik, de még soha nem beszéltünk, csak néha látom a folyosón. Hogy tudnék vele megismerkedni, hogy ne tűnjek nyomulósnak?

Figyelt kérdés
Én most megyek 10.-be, ő pedig 11.-be. Baráti társaságon kívül elég félénk vagyok, ő pedig mindig a haverjaival van, kb sosincs egyedül. Instán már bekövettem, de nem követett vissza :/ Van valami tippetek/tanácsotok, esetleg tapasztalat? :)

2020. júl. 4. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Van rá bármi esély hogy valahogy összefussatok?

Ha nincs, akkor írj rá és.. hát nem tudom, szerintem az elég jó kezdés ha elmondod hogy szimpatikus neked, de ez rosszul is el tud sülni (ignorál, lekoptat) ez attól függ mennyire kölcsönös.

Szerintem várd meg míg visszakövet, vagy jelöld be facen. Ha nem privát az insta akkor rá is irhatnál, csak ne tűnj nyomulósnak.

2020. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thispain ***** válasza:
100%
Én nagy valószínűséggel Instagram-on írnék neki a helyedben. Ha te fiú lennél, és ő lenne a lány, lehet, hogy megpróbálnék a helyedben csatlakozni a társasághoz, bár ez lehet, hogy lányként is sikerülhet.
2020. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is ne habozz sokáig, ha már fél éve kinezted magadnak, hidd el hetek is számitanak. Nekem is volt hasonló eset, nagyon sokáig kiszemeltem egy lányt, mire elhatároztam volna, hogy lépek bizony már késő volt összejött valakivel.

Próbáld meg valahogy leszakítani a haveri társaságtól és úgy szép lassan épitsd fel a kapcsolatot. Egy pl. mennj oda hozzá szünetbe, hogy szia lenne egy perced, szeretnék veled beszélni egy pár szót. Utána elkezded, hogy tudom xyz a magyar/töri tanárod lenne e olyan kedves, hogy tételt nem e adna neked vagy valamit. Miután odaadta megköszönés képpen megkérdezed nem e lenne kedve meginni veled egy kávét vagy valamit amiért odaadta. Vagy ha nem is vagy ilyen bátor, hogy elhivd, ha folyosón összefuttok köszöntök, hogy vagy, mi ujsag, milyen órád lesz. Ha lassan közeledsz felé nem túl gyorsan, akkor nem ilyeszted el, meg észre veszi, hogy keresed a figyelmét. Ez azert lenne fontos a te esetedbe, mert ahigy irtad, hogy nem követett vissza így lehet nem igazán vagy szimpi neki. Ilyenkor kell egy kis idő, hogy megkedveljen, megismerjen.

1x kell csak elkezdeni a beszélgetest következő alkalommal már rutinosabb leszel valamint témát is adhat a következőhöz, ha pl mondja most siet mert matek dogát ír, másnap találkoztok, na milyen lett a dogád erre valamit mond és már be is indult a beszélgetes. Ettől ne izgulj, csak a kezdet nehéz.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert. Ha van kérdesed vagy problémád nyugodtan keress privátban, szivesen segitek!

2020. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!