Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem érdeklem...?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem...?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy nagyon bonyolult helyzetbe kerültem és szanaszét vagyok miatta lelkileg.

Van egy srác, akivel nem rég ismerkedtem meg, pedig egy egyetemre járunk már egy ideje.

Az elején úgy tűnt, hogy egy hullámhosszon vagyunk, rengeteg dologban hasonlítunk egymásra.

Már az ismerkedésünk elején is csak pár óránként írt vissza, ami amúgy nem zavar, mert én is szoktam ilyet.

Az utóbbi pár hétben viszont azt érzem, hogy szándékosan nem nézi meg az üzeneteimet...

Örülök, ha 2 nap múlva válaszol. Olyankor egész jól elbeszélgetünk, aztán megint eltűnik.

És nem értem miért csinálja ezt, valószínűleg nem érdeklem

már eléggé...


Csak ez mindössze azért bonyolult, mert aludtunk már többször együtt, meg megtörtent köztünk már az első csók is...

De azt érzem nem igazán akar érzelmileg nyitni felém. Ha megkerdezem hogy telt a napja, vagy ilyesmi, arra nem is válaszol. Ha felajánlom, hogy csináljunk valamit, akkor azt is leignorálja... Persze néha ő is mond ezt-azt, hogy menjünk együtt ide meg oda, de végül ez nem teljesül.


Néha pedig összefutunk a kampuszon, akkor pedig oda jön hozzám és beszélgetünk, de egyre jobban azt érzem, hogy csak kényszerből beszél velem.


Teljesen kivagyok emiatt, mert folyton hideget-meleget kapok tőle és nem tudom mi lenne a legjobb. Elengedni...?



2021. nov. 15. 01:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megdugott, elég volt.

Sajnálom.

2021. nov. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre kelletzel neki. Konnyen odaadtad magad
2021. nov. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet én vagyok a naív, de azt írta, hogy együtt aludtak, és volt első csók, azt nem hogy úgy is együtt voltak.
2021. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az utolsó hozzászólónak igaza van, nem feküdtünk le, tényleg csak aludtunk


Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat :)

2021. nov. 15. 08:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy pont ez a gond. Lefutotta a megfelelő köröket és még egy jó szpás se volt. Szóval lehetséges, hogy épp ez a hiány az ami miatt nem erőlteti a dolgot.
2021. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy közben lett barátnője, vagy kialakulóban van...
2021. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg? Nem értem az embereket... Most vagy én vagyok gyökér azzal, hogy azt gondolom a nyílt kommunikáció mindig megoldás, vagy a világgal nem oké valami.
2022. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!