Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdeklem vagy nem? Nekem mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy nem? Nekem mit kéne tennem ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú haverom egyszer túllőtt a célon és sikerült megbántania. Nem ordas bűnre kell gondolni, de elég személyes volt ez számomra így is és rosszul esett. Ami még fáj az az hogy meg sem próbálta rendezni a dolgot, mikor utoljára láttam egy ironikus bocsánatkérést eresztett el, de az még inkább csak rontott a helyzetén. Nem is szokott nekem köszön sem azóta, pedig ő a fiú. Eljátssza nekem hogy nem érdeklem, közbem meg mesélik a tanáraink meg barátok hogy egy csomót kérdez rólam meg informálódik. Én is szoktam látni hogy néha nézeget. Csak azt nem értem hogy ha még mindig érdeklik a velem kapcsolatos infók, sokat beszél rólam, miért kerül meg próbál levegőnek nézni? Akkor most utál vagy nem? Egyébként 4 éven át voltunk elvalaszthatatlan barátok



17/L



2020. dec. 19. 01:37
A kérdező szavazást indított:
A veszekedés ellenére is érdeklem
Nem érdeklem
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdekled őt komolyabban, hogy bocsánatot kérjen.Meg nem is erőlteti meg magát hogy bármit is mondjon vagy akár írjon neked.

Voltam már én is hasonló esetben, de hiába beszéltük neg a dolgokat bocsánatkérés nem történt meg és azóta nem is keres.

Szóval én ezt a dolgot így lezártam magamban.

Neked is jobb lenne ha nem ezen agyalnál, hanem túl lépnél rajta.

Sajnos vannak ilyen emberek, ezek jönnek-mennek.

Ha nagyon akart volna tőled valamit akkor nem így viselkedne.

2020. dec. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg jó barátod lenne, akkor még ha valami rossz is történik kettőtök között, akkor is rendesen bocsánatot kérne, mert szeret, mint barátot


Ha nem úgy kér, az elárul mindent

2020. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha igazi jó barátod lenne akkor oda menne és meg beszélné veled a helyzetet és normálisabban viselkedne. Felejtsd el ne fuss olyan szekér után amelyik nem vesz fel.
2020. dec. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!