Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy belém szeressen a kiszemeltem?Vagy honnaj tudhstom hogy én is bejövök neki?Egyértelmű jelek ezek,vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

A story kicsit hosszú lesz...

Szóval el is kezdeném...

Van egy srác eléggé bejön,egy helyen lakunk így a találkozásokkal sem lenne gond ha esetleg a jövőben együtt lennénk.

Egy suliba járunk így szerencsére mindennap találkozunk.Mindig köszönünk egymásnak és van mikor elkezdünk beszélgetni is...

Elösszőr messengeren kezdtünk el beszélgetni mert nem mertem oda menni hozzá személyesen mert hogy esetleg "tolakodónak" tartana vagy sem..

Szerencsére már sulin kívűl is találkozunk...

Nem nagyon merem neki elmondani hogy bejön mert messengeren már rá mutatott egy-kettő alkalommal/alkalomnál hogy "flegmább,bunkóbb" stílusa van így

ezeket megtudván végképp nem merem neki elmondani hogy bejön...Félek hogyha elmondom neki megutál vagy esetleg többet nem beszelünk egymással:/

Legutobbi talin (sulin kívülin)elmentünk sétálni és viccből kérdeztem tőle hogy "megfoghatom-e a kezed?" Nyujtottam a kezem és megfogta,de nem úgy fogtuk egymás kezét mint akik együtt lennének.Minden sulin kívűli tali végén megöleljük egymást, a legutobbin amit az előbb említettem mikor megöleltem akkor simogatta a hátam. Lehet félre értő jelek ezek de nem tudom mit hidjek, vajon énis bejövök neki vagy sejti hogy bejön nekem?Messengeren tényleg "flegmább" stílusban beszél velem de személyesen tök normális mintha két külön ember lenne...Viszont nem tudom mit hidjek...Hívásokban is mindig normális..Esetleg valami tipp/tanács??


Előre köszönöm a válaszokat



2021. nov. 15. 20:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Könyörgöm a helyesírási hibákért NE öljetek meg:')
2021. nov. 15. 20:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuu, hát furi.

Lehet bejössz neki amúgy.

Messengeres beszélgetéseknél, szokott ő írni először?

2021. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem lépjetek szintet és hívd el kávézni, sütizni, colázni, energiaitalozni, édesmindegy hova, aza lényeg, hogy vaalhova. Nem kell rágörcsölni, meg nem kell ezt Randiként felfogni, pedig az lesz. Pl suli utan. Ha régebbóta ismered, akkor elmondhatod neki a sütizés utan mondjuk, hogy mit érzel. Engem is hivtak már el csajok. Legyél őszinte! Ha te nem mered megtenni, meg bután csak célozgatsz, meg "félsz neki elmondani" Mert félsz, hogy mit szólna, semmi gond. Lesz töled sokkal jobb , okosabb, sportosabb, jobb humorú, formásabb popsis, magasabb, hosszabb labú, gazdagabb, esztétikusabb lány, aki megteszi és bánhatod sokáig, amíg nem léptél időben! Ilyen a szerelem! Mondd el neki, nem hsizem, hogy nemet fog mondani, hiszen setalgatott veled! Bejössz neki szerintem. Én legalábbis tuti nem sétálnék azzal, aki nem jön be. Úgyhogy szedd össze a bátorságod és hajrá csajszi! Csak ügyesen. Vagy úgy lecsapják előled, hogy ütheted bottal a nyomát kisanyám.


23/F

2021. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak válaszolnék, mivel edzésről edzésre megy így legtöbbszőr én írok neki, de van mikor ő is ír igen
2021. nov. 15. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 jól mondja.

Hívd el valahova, aztán mondd el, mert csak a lelkedet fogja nyomni!

2021. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta mi van veletek?
2022. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem beszélünk…
2022. aug. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!