Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem visszakapni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem visszakapni?

Figyelt kérdés
2 hónapig beszélgettem a lánnyal. Én beleszerettem találkozás nélkül is. Aztán találkoztunk, megölelt és a pillangók repkedtek a gyomromban. Aztán megcsókoltam és hagyta magát. Nagyon sokat beszélgettünk, én már mindenkinek meséltem róla. Nagyon szeretem, és ezt elmondtam neki az első randin. Kimondtam a szeretlek szót… ő azt mondta, ezt még nem tudja kimondani, mert nem ismer annyira. Ez fájt igazából. Aztán kettesben voltunk a kocsiban, sötét is volt. Végül megtörtént az a dolog. Elképesztően gyönyörű, okos, és isteni volt vele a szex. Teljesen elcsavarta a fejemet. Miután haza értünk, alig írt. Órákra eltűnt, aztán vissza-vissza írt. De csak szűk szavúan. Aztán nagy nehezen rábírtam egy második randira, vettem neki ajándékot is, hogy lássa mennyit jelent nekem. Sajnos nem fogadta el… ami megint csak rosszul esett. Aztán megfogtam a kezét, megcsókoltam de elhúzta magát. Aztán megfogtam a melleit, meg simogattam a combját hátha lenne hozzá kedve. Nem szólt érte semmit. Aztán mikor a combomra tettem a kezét, elhúzta azt. Aztán majdnem sírt. Azt mondta nem áll készen egy új kapcsolatra. Nem akar megbántani de nem érez semmit sem. Erre annyit tudtam mondani, hogy megvárom. Megnyugtattam. Azt mondta, hogy nem igér semmit. Lehet, hogy hetek/ hónapok mire túl lesz az exén. Viszont én nem adom fel. Küzdeni akarok érte, és bizonyítani, hogy szeretem. Ugye hazavittem, de azóta alig keres, pedig elérhető. Mondta az elején, hogy nem akar kapcsolatot még de azt hittem az első randi után meggondolta magát… Nem tudok vele beszélni, mert alig reagál. Talizni sem tudunk mert mindig van valami kifogás miért nem. Elveszítettem végleg?
2021. nov. 22. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Elsietted a dolgokat öreg, de piszkosul.
2021. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3 magyarázat lehetséges:

- Nem élvezte veled az együttlétet. Az ember általában csak olyan személlyel fekszik le, aki szimpi is neki, vagyis valamennyire tuti bejöttél neki (ha nem itattad le). Elképzelhető, hogy nem élvezte a szexet, ezért nem akar folytatást.

- Felejtésnek használt, vagy csak kiélte rajtad a vágyait.

- Túl gyors voltál, ezért nem akar folytatást.

2021. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de szerintem már nincs sok esélyed.:(
2021. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úhh bazzeg. Haver! Egy dolgot véss az eszedbe:


A nők NEM szeretik az ilyen nyalifali így szeretlek-úgy szeretlek gyekeres fiúkat, jajj megbántott érzékeny fiúkat.

2021. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A csaj próbált udvariasan visszautasítani, amikor mondta, hogy most nem áll készen kapcsolatra.


Miután erősködtél rávágta, hogy lehet hetek, hónapok telnek el, nem igaz, hogy nem esett le neked, hogy próbál udvariasan lekoptatni.

2021. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg szavam ne feledd, de nem tellik el pár hét, max hónap és az exe aki biztos mennyire megsértette meg megbántotta fogja döngetni ismét!
2021. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindegy… Összejött az exèvel. Gondolhattam volna. Bàr én még mindig szeretem…
2021. nov. 24. 18:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Most nézem, a 6-os választ. Igazad volt
2021. nov. 24. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!