Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lassú anyagcserénél van...

Lassú anyagcserénél van esélyem visszakapni a régi súlyomat? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-1,5 évben javított, adagjában is moderált étrend mellett sem álltam meg 13 plusz kilóig. De a lényeg, hogy megálltam!:D Frissen derült ki, hogy pm alulműködés miatt, amire gyógyszert is elkezdtem szedni. Nem tudom hogy fog hatni, de azt már tudom, hogy nagyon lassú anyagcserém van, hiszen ez a "betegség" lényege. Hogy érdemes ezzel együttélni, mit kell másképp tennem? Hat valami ebben a helyzetben?

Előre is köszi.


20/L



2020. máj. 15. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem az orvosoddal beszélted meg? Még nem késő.
2020. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elkezded a gyógyszert szedni, javulni fog az anyagcseréd. Pont ez a lényeg.
2020. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert ezt a problémát annyira nem emeltem ki, csak említettem hogy változott.

Egy csomó más tünetem van, amikről egyenlő figyelemmel beszéltem. Csak hát ez a része fáj nekem a legjobban.:)

Örülhetek hogy egyáltalán fogadtak ilyen körülmények között..amikor ott voltam, minden mondatomat telefonhívás követte, nem akartam mindennel ott zavarni. Két hónap múlva mehetek megint, amikor megnézik mi változott a gyógyszertől.

2020. máj. 15. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, már gyógyszert sem szedek évek óta. 15 kilót fogytam, étrendváltoztatással.
2020. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit változtattál rajta? Elég persze nagyvonalakban, nem azt, hogy 5 gramm helyett 2 gramm valamiből meg stb.:D
2020. máj. 16. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Gluténmentes étrendbe kezdtem, és a feldolgozott ételeket minimálisra csökkentettem. Van még sok apróság, de szerintem ezek voltak a legfontosabb változtatások.
2020. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!