Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy szerettem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szerettem? (nem akar kapcsolatot)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 9.-ben nagyon jóban lettem és tetszett nekem, de nem mutattam felé érzéseket mert túl szégyenlős voltam. Év végén összejött egy másik lánnyal ezért hanyagoltam, de 11.-ben megint előjött ez az érzés (barátnőjével szakítottak és azóta nincs senkije), viszont sok helyről halottam, hogy most nem akar kapcsolatot a továbbtanulás miatt, de engem ez nagyon idegesít, mert régóta érlelődik bennem ez az érzés és az a bolond ötletem támadt hogy elmondom neki. Miért ne alapon? A probléma csak az, hogy az ex-barátnőjével jóba lettem és kiderült, hogy ennek a lánynak még mindig vannak érzései iránta, de tulajdonképpen most neki van barátja, így a helyzet több mint kínos. Attól félek ha ezt most meglépem, elindítok egy lavinát, ami a végzős évem tönkreteszi. Viszont leakarom tudni az érzéseim. Idegesít a random szomorúság ami rámtör mikor ránézek és ő más lánnyal van. Nevetségesnek érzem magam, na mindegy ti mit gondoltok? Légyszives kíméljenek a trollok, mert most tényleg nem bírom ki ha viccet csinálnak helyzetemből.

17/l



2021. nov. 23. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Drámatagozatos lettél. Nem sokra fogsz vele menni. Összezavarsz mindent. De ha nem történik veled semmi, akkor nyugodtam mondd el neki:)
2021. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el! Könnyebb lesz a lelkednek. Vagy ha most nem akarod, akkor érettségi után közöld vele.
2021. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
És miért akarod elmondani? Szerinted ő is érez valamit? Én tuti megpróbálnám valahogy kideríteni. Nem kell nagy dologra gondolni, csak elhivod tanulni vagy vásárolni.
2021. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam én is pár éve. Srác vagyok. A baráti társaságomban volt egy lány, aki az évek alatt megtetszett, de akkor már nagyon jó barátok voltunk. Egyszer úgy döntöttem, hogy elmondom neki. Először egy közös barátunknak mondtam el és ő igyekezett lebeszélni róla, mert a lánynak éppen más tetszett és szerinte csak bekavarnék az amúgy is labilis állapotába. Viszont nem bírtam ki és mégis elmondtam neki. Nagyon meglepődött és kb. addig tartott a barátságunk, visszautasított. Onnantól kezdve nem igazán beszéltünk és amikor a barátokkal együtt voltunk, akkor is volt egy állandó feszültség. Végül elköltözött egy másik városba, mert ott akart továbbtanulni és nagyon elszomorított, hogy így elrontottam a barátságunkat.


Nyilván a te esetedben lehet máshogyan is, ha viszonozza. Illetve, ha ti nem vagytok alapból nagyon jó barátságban, akkor nem biztos, hogy ott lesz a feszültség, viszont az ő volt barátnőjével lehet, hogy gond lesz. Én nem örülnék túlzottan, ha mondjuk egy barátom összejönne a legutóbbi barátnőmmel. Nehéz döntés, megértem.


Egy dolgot tudsz tenni szerintem. Ha nem mondod el konkrétan a srácnak, de mégis megpróbálsz hozzá közeledni és ha tetszel neki, akkor ő fog kezdeményezni, ha pedig nem, akkor nem fog és legalább ez a te titkod marad, de mégis kiderül, hogy viszonozta-e volna. Ez a legbiztonságosabb út szerintem.

2021. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaza van, nem kell egyből rárontani. Közeledj felé, ne pedig letámadd...
2021. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat mindegyik nagyon hasznos volt. Végül úgy döntöttem nem mondom el neki. Mikor ezt a kérdést írtam hirtelen nagy önbizalmat éreztem ami másnapra el is szállt. Ráadásul tényleg nem profitálnék a szituációból mert az ő barátsága és az exbarátnőjé végül többet ér a számomra. Hiba lenne elrontani erre a pár hónapra ami még maradt.
2021. nov. 28. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!