Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztalybol szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztalybol szerelmes vagyok egy fiuba, nem nagyon szoktam vele beszelgetni csak ritkan,mit irjak neki vagy hogy erdemes elkezdeni ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 20:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg szoktam en is latni hogy nez engem meg a szemkontaktust is keresi de hiaba vagyok neki bejelolve interneten,még se ír rám ha csak en nem irok
2021. nov. 26. 20:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az oldal kerdesek feltevesere van, nem azert hogy masoknak be keljen szologatni
2021. nov. 26. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
De ilyen hülyeséget teszel fel ember johogy beszólnak
2021. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak válaszoltak a kérdésedre. Az embernek alapjáraton azért van szeme, hogy nézzen vele, megfigyeled a körülötted lévőket akkor is, ha éppen nem vagy beléjük szerelmes. Hidd el, ha érdekelnéd, miközben ő látja rajtad, hogy tetszik neked lépne. Az, hogy néz nem feltétlen jelent valamit.
2021. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Először szerintem próbáld meg élőben azt a beszélgetést. De! Ne éld bele magad, mert simán lehet hogy nem viszonozza, szóval ne csinálj magadból hülyét! Mert utána még ki tudja hány évig jársz vele egy osztályba, és később akár kínos is lehet (tapasztalat)
2021. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!