Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek újrakezdhetnénk?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek újrakezdhetnénk? És ha igen,hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel még júniusban elkezdtünk írogatni egy insta sztoriból kiindulva. Aztán egy hónap múlva elhívott talizni is,majd még 3szor. Volt hogy éjszakánként 4 órán keresztül hívásoztunk, tényleg mindenről elbeszélgettünk és ő is mondta hogy még egy lánnyal se volt így.

Aztán már nem tudom mi történhetett de egyszer csak ez teljesen megszakadt,kb egyik napról a másikra nem keresett de onnantól én se őt. Került,amikor meglátott még el is fordult,átnézett rajtam. Ősztől az én sulimba került és ott is ilyen volt. Azóta járt mással és én is,olyankor mindketten csak néztük egymást ahogy a másikkal van(de már mindkettőnk kapcsolatának rég vége,és nem volt komoly). Viszont beaddolt snapen,meg bekövetett új instáról de élőben ugyanolyan volt.

Most viszont az utóbbi egy-két hétben elkezdett szemezni velem,egyszer rám mosolygott és hozzám szólt amikor másokkal voltam. És egyszer bajba kerültünk együtt mert többen is cigiztünk a tornaterem mögött és behívtak az igazgatóiba,és akkor is úgy a közelemben volt végig

Most belül olyan érzésem van,mintha lenne valami esély kettőnk között újra. Nem tudtam teljesen elfelejteni,sokszor újra eszembe jut és tényleg annyira az ideálom. Szóval meg szeretném próbálni valahogy,de hogyan? Nem akarok olyan szándékosan rányomulni mert lehet csak pofára esnék és abból már annyira elegem van

16/L és 15/F


2021. nov. 27. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bizonytalan tini(k).

Neked kell eldöntened, hogy adsz e jeleket vagy sem. Vállalva a pofára esést is.

2021. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fixen mindketten önbizalomhiányosak vagytok, legalábbis a srác biztos. Amúgy szerintem továbbra is bejössz neki csak fél a pofára eséstől.
2021. nov. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pedig tipik az a "nagymenő" aki azt mutatja hogy mennyi önbizalma van és nem érdekli mások véleménye.

Mondjuk az egyik lány aztmondta nemrég hogy igazából belül érzékeny

2021. nov. 28. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyanús hogy próbálja megjátszani magát.
2021. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!