Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lehetőségeim vannak?...

Milyen lehetőségeim vannak? Más szakon esetleg újrakezdhetném a 11. osztályt?

Figyelt kérdés
11.-es tanuló vagyok közgazdaság szakon. A korona nagyon betett nekem, a családi vitákkal együtt, így nagyon rossz átlagaim lettek. Van egy tanár, aki utál és 3 tantárgyból meg akar buktatni, ami ahhoz vezet, hogy évet kell ismételnem. Ebben az iskolában semmiképp nem akarok maradni, mert a kedves tanár osztályába kerülnék.

2021. jún. 7. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Egy tanár hogy tud 3 tárgyból megbuktatni?
2021. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pénzügyet, gazd. matekot és gazd. törit is ő tanítja. A pénzügy pedig két tantárgynak számít, mivel van gyakorlati és elméleti része.
2021. jún. 7. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz másik iskolába, függetlenül attól, hogy megbuksz-e vagy sem, ha van hely és át tudnak venni. Csak ha megbuksz, akkor újra 11-kes leszel az új suliban is.
2021. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osztályozó vizsgázni is mehetsz, és kérheted, hogy független bizottság előtt történjen (tehát még véletlenül se a tanárod vizsgáztasson). Illetve, ha sima gimibe mész át, elég nyáron a törire készülni, a szaktárgyakból bukás szerintem nem befolyásolná, hogy mehetsz-e felsőbb évfolyamba, ha nem tanulod tovább azokat.
2021. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!