Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel beszélgettem instán és egy barátnője kérdezte hogy miért írtam a lánynak de közben célozgatott arra hogy nem kéne írnom már a lánynak, de még mindig érzem iránta a szeretetet és amikor lássuk egymást akkor máshogy viselkedik és még mindig szemezünk de ritkábban, mit tegyek?

2021. nov. 27. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Szemezz vele tovább.
2021. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szemezni is jó,mivel a szem a lélek tükre,de azért az se árt ha meg is szólítod.
2021. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megszólítani nehezebb, mindig van valaki körülötte félre hívni pedig én nem bírnám
2021. nov. 27. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőjét rád küldte hogy kopj le és élőben sem tudsz vele beszélni, akkor sajnos nem tudsz mit tenni. Hagyd, keress olyan lányt aki szívesen beszél veled.
2021. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Talán tényleg nem hozzám való, igázábol teljesen más a stílusa mint nekem, én csendes vagyok, ő pedig... sokkal lazább, nyugodtabb
2021. nov. 27. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is állj tovább, nem érdemes vesződni vele, legalábbis az alapján, amit leírtál.

(Amúgy a barátnőjének semmi köze a kettőtök dolgaihoz.)

2021. nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkoztam hogy akkor miért nem ő mondja meg
2021. nov. 28. 06:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Vagy gyáva hozzá, vagy a barátnője akar mindenképp fontoskodni.
2021. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!