Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok , fiúk! Az igaz szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Lányok , fiúk! Az igaz szerelmetekkel vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem hogy belém még nem volt szerelmes senki, csak tetszettem , és nem értem mi a gond velem hogy ennyire nem tud belém szerelmes lenni senki :'(
2021. nov. 28. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez relatív. Ki tudja, hogy az, ki igazi számodra, nem fog egy idő után csalódást okozn.
2021. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem tudom. Nagyon szeretném, ha ő lenne az, de az utóbbi időben úgy érzem, hogy ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani. Az emberek sokat változnak, nem tudhatod, hogy pl. 5 év múlva, hogy fog kinézni a most boldog, egészséges párkapcsolatod.
2021. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tudom, hogy érzel, kedves kérdező. De még fiatalok vagyunk, bőven van még idő erre, ne aggódj. Egyelőre fókuszálj magadra, és csak akkor menj bele egy kapcsolatba, ha készen állsz, ugyanis nem mindig olyan egyszerű, az is meglehet, hogy csalódni fogsz.
2021. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok van kapcsolatom (1 és fél éve)de a barátom(25) azt mondta hogy "mi van ha ez nem igaz szerelem, csak így döntöttünk hogy boldogok leszünk egymással?"ebből valahogy az jött le nekem hogy nem szerelmes belém vagy rosszul gondolhatom?
2021. nov. 28. 17:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Nektek mik azok a jelek amik utalnak arra hogy valóban szerelmes belétek a társatok?
2021. nov. 28. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Sose voltam szerelmes, ahhoz túl felszínes volt. Hiába tetszett valaki, ha láttam mást ő is ugyanúgy tetszett. Most se tudom hogy az

vagyok-e, a 2 közé tudnám elhelyezni. Több mint 1 hónapja tart ( idáig nem szokott), de még mindig ő a legtökéletesebb ember akit valaha láttam, a hibáival együtt. És ami feltűnt hogy más nem érdekel, úgy ahogy ő.

2021. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nincs igaz szerelmed Kérdező, mert foglalt vagy, ezért aki az igaz szerelmed lehetne, nem próbálkozik, akivel viszont foglalt vagy, az nem az igaz szerelmed. Én a helyedben már régen kihajítottam volna azt a fajankót, és várnék inkább az igaz szerelemre.
2021. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Senki, senki nem azzal van akivel szeretne lenni" -Csaknekedkislány
2021. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!