Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy viselnétek hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselnétek hogy a szerelmetek akiket szívböl szerettek és valamilyen okbol nem lehettek együtt, valaki mással fekszik le?

Figyelt kérdés
Valaki mást érinti meg, mást csókol, mással nevet, nem veled?

2016. okt. 31. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég sz*rul az biztos...
2016. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Borzalmasan.
2016. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy jó ideig nem feküdnék le vele.
2016. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megtörtént.nem volt túl kellemes,de bele kellett törődnöm .
2016. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én berúgtam nagyon szétvertem pár táblát eltörött 1-2 ujjam...én így viseltem el
2016. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Én most ilyen helyzetben vagyok. Barátnőm 2 hónapja szakított velem, mert mást szeretett meg, most együtt vannak. Én még nagyon szerelmes voltam belé, még most is, ő életem legnagyobb szerelme. Ő még szűz, velem se feküdt le, de ezzel az új fiújával majd biztos eljutnak oda egyszer, nagyon jól megvannak, biztos nagyon sokáig együtt lesznek.

Még mindig nagyon rosszul viselem, hogy nem vagyunk együtt, soká leszek túl rajta az biztos, teljesen padlóra kerültem. De nekem eléggé más lehet a gondolkodásom, mint a legtöbbeknek, mert egyáltalán nem zavar, hogy van valakije. Inkább örülök neki, mert így ő boldog, jó hogy legalább ő megtalálta a párját, és nem szenved, jó neki. Mivel szeretem, azt akarom, hogy jó legyen neki, és neki így a jó. Ha látnám őket együtt az persze nagyon fájna, rossz lenne, de ilyen nem lesz, már megszakított velem minden kapcsolatot. De ha így rá gondolok, hogy együtt vannak, csinál vele mindent amit velem is csinált, és majd le is fekszik vele, így rágondolva ezek egyáltalán nem zavarnak. Csak az a rossz, hogy velem szakított, nincs velem.

2016. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!