Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti nem féltek attól, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek attól, hogy elmúlik a szerelmetek az iránt, akivel együtt vagytok?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyan kutatásról is, ami három, és olyanról is, ami hét évet ígért a szerelemért felelős hormonok termeléséhez. Szerintetek van kivétel? Boldog kapcsolatban vagyok egy fiúval, körülbelül kettő és fél hónapja. Ha vitatkozunk, mindig megbeszéljük, sosem léptek fel kaotikus állapotok, éppen ezért félek attól, hogy ez múlandó.

Én 16 éves vagyok, ő pedig 19.



2016. ápr. 29. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 évig tart ( én ezt lvsatam) és a szerelem nem múlik el, csak átalakul és szeretet lesz belőle:)
2016. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mar reg elmult, es ez igy normalis. Nem lehet vagyakozni valaki utan aki nap mint nap melletted ebred. Amikor elmulik akkor derul ki hogy a hormonokon meg a kemian kivul mas is osszetart e benneteket.
2016. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiába félsz ettő, attól még bekövetkezik. De ez nem feltétlen jelenti egy kapcsolat végét, bár a tiniknél elég gyakran.
2016. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van kivétel azbbiztos, mer a szomszédomban van egy 50en fölüli házaspár akik 20on éves korukban esküdtek és még mindíg öszekulcsolt kézzel járnak, meg csókolóznak nyilvánosan, intenzíven mint a fiatalok, egyszerre fogják a bevásárló kosarat, meg bújnak egymás ölébe a párki padon… és lesszarnak mindenkit, hogy megbámulják, csak egymásért kötődnek, ezért élnek. Szerintem, ha rirtka is, van ilyen
2016. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha egymás személyiségébe szerettettek bele és nem, csak szerelem első látásra, akkor vaszeg nem fog elmúlni
2016. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!