Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Próbáljam meg elfelejteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg elfelejteni? Próbálkozzak még egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban akibe azt hiszem szerelmes vagyok. Sőt egyre jobban úgy hiszem az vagyok. Viszont elégge sok probléma van ezzel. Az egyik hogy a legjobb barátnőm annak tudatában hogy mit érzek összejött vele. Ez már több mint fél éve, azonban ezen már túltettem magam, nem érzek utálatot vagy bármi mást felé (tény hogy a barátnőm közben más fiúkkal irogat úgy,de ez egy másik sztori). Közben a fiúval úgy érzem közelebb kerültünk. Osztálykirándulásokon is mindig odajött,sokat beszéltünk. Mostanság érzem azt hogy egyáltalán rám se néz,azt se tudom mikor beszéltem vele utoljára és annak ellenére hogy év elején meg tavaly úgy éreztem lehet valami,érdeklődik irántam, most pont az ellenkezőjét érzem.


16/L



2021. dec. 6. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Csak azért beszélt veled, mert a barátnője barátnője vagy, nem több.
2021. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg próbálkozni. Inkább hagyd, én ezt javaslom.
2021. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!