Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom bevallotta az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bevallotta az egyik barátnőmnek hogy szerelmes belé. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bevallottam a fiúnak aki tetszik hogy szerelmes vagyok belé, erre mondta, hogy ő is belém. Aztán elkezdtünk járni. Nagyon kevés ideig tartott (1 nap). Elmondtam az egyik barátnőmnek aki még nem tudta. Tök jól fogadta a hírt, de azt mondat hogy el kell neki is mondania valamit. Erre elmondta hogy a barátom pár napja szerelmet vallott neki. Nagyon kiakadtam és megkérdeztem a palit is hogy ő erre mit mond. Letagadta. Aztán megkérdeztem a barátnőmet pontosan mikor volt. Azt mondta kb 1 hete. A pasim erre megint azt mondta, hogy nem tudja miről beszélek. Megharagudtam rá és telefonon még aznap szakítottam vele. Nagyon bűntudatom van miatta. Nem tudom mit csináljak. Hogy jelenhetnék meg így hétfőn az iskolában.

2021. dec. 11. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy 50-50%-os helyzet: kamuzhat a srác, mert örült hogy valakivel összejöhetett, de kamuzhat a barátnőd is, aki irigy lett rád hogy összejöttél vele.


Értem hogy barátok vagytok, de vakon, bizonyítékok nélkül senkinek sem szabad hinni. 1 hete miért nem szólt, hogy szerelmet vallottak neki? Nem kis esemény egy ember életében, nem szokott csak úgy minden nap megtörténni. Ha tudott arról hogy neked tetszik ez a fiú, akkor még inkább. Persze félhetett attól hogy emiatt megharagszol rá vagy letöri a kedved, de ha akkora barátnők lennétek, azért inkább bevállalja ezt, minthogy hülyét csinálj magadból és fuss utána továbbra is. Ha nem tudott róla, csak tényleg megtörtént, az is azt jelzi hogy nem vagytok közel egymáshoz.

2021. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
. Ezen minek akadsz ki? Ha igaz ha nem még az előtt volt ,hogy veled összejött volna. Lehet bepróbálkozott a barátnődnél és offolta. Utána meg szerelmet vallottál neki is örült magának,hogy lehet valakije.
2021. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Történt a múltban egy esemény, aminek alig van ráhatása a kapcsolatotokra. Vagy bocsáss meg neki, vagy került el végleg. Mást nem nagyon tehetsz.
2021. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Egyet értek az előttem lévőkkel, szóval biztosra egyiket sem veheted. Nem tudhatod, ki mondott igazat és ki nem. De szerintem, ha a fiúval már eddig is sokat beszéltetek, észrevettél jeleket, hogy tetszel neki Te is, akkor lehet, igazat mondott. Nem biztos persze!

Viszont ha nem igazán beszéltetek vagy Te vitted a beszélgetések nagy részét is addig, akkor valószínűleg nem szerelmes a fiú. Amúgy meg, ha a barátnőd tényleg igazat mondott és 1 héttel azelőtt szerelmet vallott neki a fiú, szerintem nem tudott annyira hamar szerelembe esni veled. 1 hét az elég kevés idő. Főleg, ha már előtte is ismertétek egymást, és ha addig nem lett szerelmes beléd, nem hiszem, hogy pont akkor lett az.


De olyan lányok is vannak, akik csak szimplán irigyek rád és rosszat akarnak neked. Azzal nem tudsz mit tenni. De ha eddig nem vetted észre rajta, hogy valami nem lenne rendben vele, akkor megbízhatsz benne. Esetleg volt olyan, hogy mindenben versenyezni akart veled? És zavarta, ha sikert értél el valahol?


Ja, és szerintem ha ezután a fiú tényleg igazat mondott és tényleg annyira szerelmes lenne beléd, akkor keresni fog Téged és megpróbálja megbeszélni veled. Máshogyan: nem hagyja csak úgy annyiban, tovább próbálkozik, be akarja bizonyítani, hogy ilyen nem történt meg.

2021. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
És mi van ha a drágalátós barátnőd hazudott? Féltékenységből. Ez nem jutott eszedbe?
2021. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat. Kiderült hogy a barátom hazudott. Egyszer kétszer még rám írt hogy hogy vagyok vagy mit csinálok de utána elvesztette az érdeklődését irántam. És annyira nincs benne emberiség hogy máris egy másik lánnyal van együtt. A barátnőmben mostmár 100 százalékosan megbízom, csak akkor azért nem tehettem ezt mert előtte a fiú vele is járt. És hát…
2021. dec. 22. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!