Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiuba de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiuba de van barátnője és a legjobb barátnőmnek is tetszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe nagyon szerelmes vagyok. Kérlek ne írjatok olyanokat hogy majd elmúlik, mert nem fog. Szoval az van hogy az osztálytársam. Ez alapból nem olyan nagy dolog. És most szeptemberben lett barátnője. Természetesen amíg van neki, nem fogok rámászni. És az egyik legjobb barátnőmnek is ő tetszik nem tudom mit tegyek. A barátnőm azt mondta hogy neki 10-ből 6-7 pontra tetszik. Én viszont 10-ből végtelen pontra szeretem! Mit tegyek? Köszönöm a valaszokat
2015. okt. 10. 08:59
 1/2 anonim válasza:
Felejtsd el. Ha van barátnője és mindketten szeretik egymást, akkor kár lenne el rontani a boldogságukat, mert úgy is mást szeret, nem téged.
2015. okt. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátnőddel, hogy neked nagyon tetszik, de még ha ő megérti is, akkor sem biztos hogy a fiú szeretni fog. De előbb-utóbb tuti szakítanak a barátnőjével, érdemes lenne akkor közel kerülni hozzá. Addig semmiképp, nem ronthatod el a kapcsolatukat.
2015. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!