Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek van valami ötlete,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami ötlete, hogy hogy kezdeményezzek egy fiúval beszélgetést írásban?

Figyelt kérdés

Tehát volt egy fiú a suliban, aki nagyon megtetszett, és minnél jobban néztem annál jobban belészerettem. Én nem vagyok az a fajta, aki könnyen szerelembe esik random fiúkba, és ez nálam hatalmas szó. Őszintén nem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet velem. Szóval volt egy a srác, de sajnos átment egy másik iskolába, amit nagyon sajnálok. Azóta folyton hiányzik, és azt hittem, hogy elengedtem, de egyszerűen nem tudom. Ráakarok írni, de a körülményeim nem túl jók, és az önbizalmam sem a legjobb. Élőbe szerettem volna lépni felé, de egyszerűen nem ment. Tudok pár dolgot róla, tehát nem teljesen ismeretlen, csak még életembe nem beszéltem vele. Egyébként nem vagyok pszichopata:)

Nem tudom, hogy emlékszik-e rám, de párszor szemeztünk, és amikor meglátott szíveket küldött nekem. Eléggé tapasztalatlan vagyok a fiúk terén, meg az osztálytarsaim azt mondták, hogy egy fuckboy meg hogy köcsög, pedig szerintem egyik se igaz. Tudom, hogy nem olyan. Úgyhogy most ez a helyzet, fogalmam sincsen, hogy lehetne vele beszélgetést kezdeményezni.



2021. dec. 12. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy tetszik valaki, nem egyenlő a szerelemmel. Az, hogy hiányzik neked, nem egyenlő azzal, hogy valóban hiányzik. Magányos vagy és ez kivetül rá. Mivel valszeg eddig csak tőle kaptál annyi figyelmet, hogy szemezett veled, így ezt az érzést szeretnéd ismét érezni. Ezért nem tudod elengedni. Ez fűz csak hozzá, nem a szerelem. Hiányzik neked, hogy valaki rád néz, csinosnak érzed ezáltal magad és ez jó érzéssel tölt el téged. Ennyiről van szó. Az marhára nem szerelem, ha nem is beszéltél még vele soha. Ne akarj kezdeményezni, mert a saját érzéseiddel sem vagy tisztában. Hidd el, ha holnap a suliban Józsi szemezne veled, utána iránta kezdenél szimpátiát érezni.
2021. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

"meg az osztálytarsaim azt mondták, hogy egy fuckboy meg hogy köcsög, pedig szerintem egyik se igaz. Tudom, hogy nem olyan"


Egy szót se beszéltél még vele, honnan tudnád? :) Az egyes leírta jól a helyzetet és hogy miről van szó, a te dolgod meggondolod-e.


Hogy a kérdésedre válaszoljak, írsz neki fb-n valami alap szöveget, amiből tudja nagyjából ki vagy és felhozol egy témát. Ilyen lehet pl. hogy xy suliból vagy, bár nem beszéltetek, de látásból ismertétek egymást és nemrég hallottad, hogy új iskolába ment. Megkérdezed miért váltott, mi miatt ment el? Vagy hogy milyen iskolába ment, mit tanul most, milyen tervekkel váltott?


Egy példa a millió lehetőség közül.

2021. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

PL. írd ezt neki:

"Szia, milyen az új suli? Nem hiányzik a régi? Barátok?"

2021. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy:

"Mi újság van veled, mióta nem egy helyre járunk iskolába? Én egy kicsit unom magam mostanában."

Ha ezekre jól reagál, akkor folytassátok. 49f

2021. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szíveket küldött, az jó jel. Az, hogy mit mondanak róla mások, ne érdekeljen túlságosan, főleg, ha ilyen tőszavakban hangzik el a kritika róla.
2021. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. dec. 13. 15:00
 7/7 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy nem fuckboy:)

Ha látták volna azokat gyönyörű szemeket közelről nem mondanák ezt. Innen tudom. Meg egyébként a viselkedéséből is észre lehet venni, függetlenül attól, hogy nem beszéltünk még egyszer se.

2021. dec. 13. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!