Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszik nektek egy fiú, akkor oda mertek menni hozzá beszélgetni?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi! Illetve ha történt ilyen, akkor írjátok le, hogy mi lett a vége

2021. szept. 2. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak odamenni, ha te nem mész akkor nem lesz semmi.
2021. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerelmet vallani egy lány nem fog soha, de beszélgetni szerintem simán odamehet, ha tetszik neki egy fiú.
2021. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én kezdeményeztem már és kapcsolat lett belőle akkor 16 voltam most 19, nem tudom mitől kell így felni, hogy sokan nem mernek odamenni 😃
2021. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem mernék oda menni, mert félős vagyok.
2021. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés:

Azok a lányok, akik félnek, és nem mernek odamenni azokhoz a fiúkhoz, akik tetszenek nekik, azok miért bántják és csúfolják az ugyanilyen fiúkat?

2021. szept. 2. 13:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok!

Nem szoktam csúfolni fiúkat egyáltalán!

2021. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Rendben, akkor te normális lány vagy,de sokan kiröhögik a kicsit bátortalanabb fiúkat, mintha nem lenne természetes, hogy a kezdet mindig nehéz.

2021. szept. 2. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen valahogy ez ilyen furán alakult az evolúció során. A lányok olyan srácokhoz vonzódnak, akik nem tanulták az önbizalmat, hanem akiknek eredetileg van. Na most elég kevés ilyen pasi van, maximum eltitkolja, ha jah amúgy kb. 10 éven keresztül szenvedett kapcsolatokkal, építette magát, hogy most ott tartson ahol, de a lánynak akkor is csak az érdekes, hogy akkor abban a pillanatban van-e önbizalma. Hogy előtte mennyit szenvedett érte, senkit nem érdekel. Az eredmény, a státusz a fontos nekik. Én ezt tapasztaltam.
2021. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam két eset van.

1: ha a fiút nem ismerem, de bejön

Ebben az esetben nem merek odamenni hozzá. Eléggé visszahúzodó és csendes vagyok. Ilyenkor max az jön szóba, hogy próbálom keresni a tekintetét és mosolyogni. Valamint bejelölöm facebookon, de ez általában pár hónap álmodozás után történik meg.


2: ha a srác az osztálytársam és az egyik legjobb barátom

Sajnos ez az az eset ami jelenleg is fennt áll. Beleszerettem a legjobb fiú barátomba. Természetesen így oda merek menni hozzá és tök jókat is szoktunk beszélgetni, de közben attól rettegek, hogy rájön mit érzek és elveszítem.


17L

2021. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!