Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudhatom meg hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom meg hogy szeret vagy sem?

Figyelt kérdés

Elég érdekes a szitu, srácról van szó, másfél hónapja ismerjük egymást és napias szinten beszélünk,igaz kevesebbet de ez nem annyira lényeg.

Ahogy említettem másfél hónapja ismerjük egymást,nekem a srác már a legeleje óta bejött amit el is mondtam neki. Már csókoloztunk is de nem voltunk akkor együtt,Azt sem tudom hogy most együtt vagyunk-e..De a második csók után elmondta hogy megkedvelt.

Minden hétvégén találkozunk, már volt olyan alkalom hogy ő csókolt meg a semmiből de valahogy még sem érzem hogy szeret, nem szeretnék nyomulósnak tünni így megkérdezni se merem hogy mégis mi van köztünk mert félek hogy ezzel menne el az összes esély, hétvégén nála aludnék és eléggé aggaszt hogy nem tudom hogy szeret v. sem:/

Vissza térve a csókhoz, tudom jönnének azok hogyha nem szeretne akkor nem csókolt volna meg,de már volt ilyenben tapasztalatom sajnos hogy úgy csókolt meg valaki hogy nem érzett semmit, így teljesen össze vagyok zavarodva.Késő estig nála szoktam lenni és kézen fogva kisér haza és rengeteg "félreérthető" jelet ad ami miatt végképp nem tudom eldönteni hogy mivan..

Szerintetek szeret vagy csak hülyít?

Ha néhol összeszedetlen pár szó/mondat akkor elnézést!



2021. dec. 14. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan ilyen szituba vok enis aterzem.En rakerdeztem es nyomulosnak tuntem a szemebe csak nem ertem akkor minek csokolt meg
2021. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
De ensem tudom hogy engem minek tart baratnak vagy erez e irantam valami vagy csak jatszadozik azt mondta bejovok neki csak neki ez tul gyors
2021. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Hány évesek vagytok?
2021. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem mindegy, hogy szeret vagy sem? Ovisok vagytok, most még mentek kézenfogva Jenőkével, jövő héten meg majd Ödönke fog megpuszilni a fa mögött...Bakker...Majd ha elmúltál 28-30, akkor lesz érdemes azon elgondolkozni, hogy szeret-e a Béla.
2021. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 17
2021. dec. 14. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

ENnyit változott volna a világ...??

Random emberrel csókolózol, akivel nem jártok együtt?

2021. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem kérdezz rá. De ne úgy hogy szeret e, hanem kérdezd meg hogy mi van köztetek. Ha erre besértődik, akkor legalább tudod hogy nem gondolja komolyan, mert ha szeret értelmes választ tud erre adni.
2021. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem tartod gáznak a szitut? Nála aludni úgy , hogy nem jártok? Hagyod , hogy csókolgasson? Isten gyere le😂😂😂
2021. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8# hát jah, és a sok buta tini tanácsokat ad, és aszondja jó van ez így, vagy normális. de közben pedig k.urva gáz..
2021. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

a kapcsolat feltétetele a kommunikáció.

ha nem kérdezed meg, akkor te leszel kellemetlen helyzetben.

nyugodtan kérdezd meg

2021. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!