Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom feldolgozni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom feldolgozni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. 2 és fél éve tetszett egy srác, a sulimból. Hónapokig irkáltunk Messengeren majd a tudtára adtam egy verssel, hogy hogyan érzek... Leírta, hogy ő nem érez irántam semmit és letiltott... A mai napig nézegetem másik profilról a Facebookját, és azon gondolkodom, mi lett volna, ha....

2021. dec. 16. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs “mi lett volna ha”. Nem kellettél neki. Felesleges is ilyen ember iránt érzéseket táplálni, főleg ennyi idő elteltével is…

Ne epekedj az után, aki nem viszonozza az érzéseid.


Amit tehetsz, hogy elfelejtsd:

-kezd el ismerkedni, társat keresni. Egyszer majd felbukkan egy olyan férfi, akibe beleszeretsz, s ő viszont szeret téged.

-foglald el magad. Kezdj bele valamilyen hobbiba, vagy kezdj el sportolni. Egyszerűen csak csinálj valami olyat, amit élvezel és amitől jobban érzed magad a bőrödben.

-ültess le valakit, aki meghallgatna, és add ki neki a bánatod. Úgy talán könnyebb tovább lépni, ha meghallgatott valaki és megerősítette benned, hogy ezt így már nem érdemes így folytatnod.

2021. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az életben soha nincs olyan hogy mi lett volna ha.

Bármiben. Akár egy döntésben. Ahogy döntöttél, úgy lett. Utána már nem szabad azon agyalni mi lett volna ha.

Nem úgy történt és kész.

Minek gondolkozol ilyeneken? Nézz előre, próbálj nyitni mások felé.

2021. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy csalódásként ért, nagy behatással volt rád, ezért nehéz a felejtés. Azzal mindenképp javítanál a helyzeten, ha beszélgetnél más fiúkkal, hátha valamelyikükkel kialakulna valami, ami feledteti ezt a negatív élményt.
2021. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne légy perverz, ne kukkolj!
2021. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
XD 🤣🤣😂
2021. dec. 17. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!