Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nem akar kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem akar kapcsolatot vagy ez valami kihúzó akar lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A segítségeteket kérném.

Fiúról lenne szó, másfélhónapja beszélgetünk szinte mindennap, néhol sokat néhol keveset.

Barátok vagyunk az ő elmondása szerint.Már kétszer említette nekem hogy eléggé megkedvelt, már csókoloztunk is (ami én számomra kettő barátnál ez nem normális)Aludtam nála de abból is csókolózás lett a vége(nem volt szex)

Tegnap beszéltem vele hogy mégis mivan köztünk de elmondta hogy ő nem akar kapcsolatot és hogy ő számára jobb egyedűl mint párkapcsolatban stbstb.

Eléggé fusztrál még a mostani percekig is hogy ha nem szeretne párkapcsolatot akkor miért csókolgat meg a szobájába vagy a testvére előtt, miért húz magához és aztán csókol meg ha csak barátok vagyunk? Szerintetek mit kéne tennem hogy esetleg viszonozza azt amit én érzek?Válaszaitokat nagyon megköszönném!:D



2021. dec. 19. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg kapcsolatot tényleg nem akar, viszont egy lazább viszonyban benne lenne. Tudod, ilyen szexkapcsolatszerűség. Vonzódik hozzád de nem akar még elköteleződni.


Szerintem csak akkor menj bele ebbe az egészbe ha akarod. Gondolom te komoly kapcsolatra vágynál inkább amivel nincs is baj.

2021. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Még annyit mondanék, hogy ha belemész akkor azért számolj azzal hogy te még jobban bele habarodsz, ő meg ugyanúgy nem fog irántad többet érezni.

De annak az esélye is fenn áll, hogy így fog beléd szeretni. Sok végkimenetele van ennek, neked mérlegelni kell hogy megéri-e ez az egész.

2021. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 B.dávid.F ***** válasza:
100%

Mond meg neki hogy te szeretnél közelebb kerülni hozzá nem csak ez a szorosabb barátság

Ha azt mondja hogy nem akkor mond neki hogy akkor ne játszadozzon veled

(Csokolózás)


Nem is értem az ilyeneket hogy nincsenek együtt de fogdossák egymást,csokolóznak

De ez mondjuk nem az én gondom

Üdv 18/f

2021. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as válaszadónak válaszolnék.

Teljesen egyet értek veled..Én sem értem hogy miért hülyít ha nem szeretne kapcsolatot...

2021. dec. 19. 10:02
 5/10 B.dávid.F ***** válasza:
41%

Sajnos vannak ilyenek

Tehát csak annyit tudsz tenni mint amit fentebb leírás

Sok szerencsét

2021. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Valszeg csak túl szép vagy és kérkedik veled. Ha nem akar kapcsolatot akkor kár "ráerőltetni" mert úgy is el fog hanyagolni. Leignorálod 3 hétre és futna utánad mint a pulikutya. Vagy mondd neki, hogy ha nem kellesz neki akkor ne vesztegesse az időd mert sokan állnak sorba hogy boldoggá tegyenek.
2021. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ő részéről ez a "barátság extrákkal" verzió. Ha te többet akarsz (mint például kapcsolat) akkor közöld vele.
2021. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Ugye kibúvót akartál írni?

Rajtad múlik, hogy végül maradtok-e barátok vagy sem. Illetve már most sem vagytok csak barátok. Ezt mondd meg neki, mármint azt, hogy ti már nem barátok vagytok, de még nem is alkottok egy párt, és neked ez így nem jó. Ha nem dönti el, hogy mit akar, akkor eldöntöd te, éspedig úgy, hogy a barátságára sem tartasz igényt, ha társnak nem fogad el, de ezt a félmegoldást nem kéred. És akkor ehhez kellene tartanod magad. - Mi az, hogy a testvére előtt csókolgatott? Ennek nincs semmi erkölcsi érzéke??

2021. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát figyu, jelenleg én sem szeretnék kapcsolatot de vannak olyan lány barátaim akikkel néha ha úgy adja a helyzet becsúszik 1-2 smárolás. Ja és nem akarok velük lefeküdni, vonzó a gondolat de tudom hogy nem lenne jó vége.
2021. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
48%
Ez a divat, kérdező. Mindenki sikítófrászt kap a kapcsolat szó hallatán. Csak szexet akar mindenki.
2021. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!