Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ő kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő kapcsolatot akár tőlem vagy csak AZT?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel külföldon ismerkedtem meg. Kedves,udvarias volt,meghívott kavera, leszámítva azt hogy erőszakosan olelgetett amikor látta rajtam hogy nem szeretem ha idegenek kezdenek el karolgatni. Azóta beszélünk nagyon cuki,de mindig csak a szex a téma. Viszont mondta hogy egy ilyen lányt mint én elvenne feleségül és meglátogat majd őszi szünetben 10 napra. Nem hiszem hogy 8 órát utazna miattam ha nem gondolná komolyan

2019. aug. 17. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nyári kaland.
2019. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az volt... Beleestem rendesen
2019. aug. 17. 16:11
 3/5 TR75 ***** válasza:
100%

Erőszakosan ölelgetett.

És még van kérdésed ezek után?

2019. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, kérdező? Csak egy lyukat lát benned, semmi mást.


Persze ha rákérdezel, nyilván össze-vissza magyaráz majd, hogy egy szó se igaz az egészből, nem dugna meg nagyon, csak egy kicsit, olyan pindurkát :D

Hidd el, ha már rég van nő nélkül, utazna ő dupla ennyi időt is szexért!

2019. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Inkább csak dugni akar, de igazából ki tudja. Ha akarod tedd, de ha megteszed szerintem többet nem látod. :D Én legalább is nem vennék feleségül egy csajt aki 2 találkozó után letérdel.
2019. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!