Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mitévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Egy elég komoly dilemmába vagyok. 16 éves fiú vagyok, és még augusztusban vallottam szerelmet írásban egy osztálytársamnak, aki természetesen nemet mondott, de nem hibáztatom, nagyon rosszul közelítettem, igazából nem is vettem komolyan, mondom lesz ami lesz. Aztán rájöttem, hogy nagyon buta voltam, mert nekem KELL a csaj, mivel gyönyörű arca van, és belsőre is több, mint rendben van. Szóval írtam neki egy szerelmes verset, október vége-nivekber eleje tájékán bele is csúsztattam a táskájába, otthon észrevette, elolvasta, de nem reagált rá eddig semmit. Se szóban, se írásban, se sehogyan sem reagált, sem igennel, sem nemmel. Viszont van egy másik csaj, aki pedig gyönyörű szép, külsőre sokkal inkább bejön, mint akinek a levelet adtam, de belsőre nem annyira erős. Ezek ellenére összejönnék vele, ha lekoppint a másik csaj, de nem tudom, hogy mikor fog megtörténni. A másik csaj viszont egész furán viselkedik velem. Ő is osztálytársam, és mintha apró jeleket is adna, pl keresi a közelségem, tesiórán is, és máskor is, szinte már bújt hozzám, nagyon közel volt hozzám. Sokszor keresi velem a kapcsolatot, ezt pl arra kell érteni, sokszor csak az alkalomra vár, hogy hozzám szóljon, és meg is tesz. Illetve sokszor megjegyzi, hogy bámulom, ami néha igaz, mert fantasztikus teste van, de ilyenkor, mikor szólt, általában nem is szoktam nézni. Pl tavaly egyszer mikor elmentem a lépcső mellett, és véletlenül felnéztem, ő pont jött velem szemben, egy másodpercig néztem csak (nem is tudtam, hogy ott van, nem is ragadt meg rajta a szemem), mégis azt mondta, hogy ne nézzék. Szerintem tetszek neki, de nem vagyok benne biztos. Elsősorban persze az első lánnyal akarok összejönni, de ha kikosaraz, akkor nagyon szívesen lennék a második csajjal is. Várjam meg, amíg reagál a levelemre, és elmondja az érzéseit, vagy kezdeményezzek a másiknál?

2021. dec. 19. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Öööööö.... Mikor adtad a levelet? Ha több hete, akkor menj rá a másik csajra, ez majd legfeljebb irigykedni fog vagy kavarni ha látja, hogy a másikkal vagy. Aranyos ez a drámázás, de ilyenkor még elviselhető. Nagyobb lányoknál már csak kínlódást okoz így érdemes egyenesen haladni és nem foglalkozni az érzelmi vonatozással.
2021. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kb egy hónapja, talán másfél adtam neki oda.

Pontosan milyen drámázásra gondolsz?

Illetve szerinted bejövök a másik csajnak ezek alapján?

2021. dec. 19. 16:40
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Gyerek! Két hónapja nem reagál a csaj! Hát mire számítasz? Tértivevényes ajánlott levélben fogja megírni, hogy "Tisztelt Uram! Én Önt nem szeretem, nyugodtan udvaroljon másnak.", csak most még szabadságon van a titkárnője és nem tudja postázni a levelet?
2021. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

A határozatlanságot általában nem szeretik a csajok és meg is érzik.

Döntsd el, hogy melyik kell és vedd komolyan. A másikat meg felejtsd el.


Amúgy az sem kizárt, hogy a "szebb" szólt a "szerelmednek", hogy neki kellesz és kopjon le.

Ha belsőleg tényleg értelmes a "szerelmed", akkor hívd el valahova egy nyugodt beszélgetésre és derítsd ki, hogy mi a helyzet. Akár haza is kísérheted. Így nem kell külön időpont, nincs randi szaga, nincs mitől tartania.

2021. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ti meddig várnátok, hogy válaszoljon a csaj? Én szerintem félév végéig fogok várni, utána ráhajtok a másik csajra
2021. dec. 19. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Két hétnél tovább teljesen fölösleges volt várni, egyértelműen jelezte, hogy nem érdekled. Egész nyugodtan startolj rá a másikra már holnap. Akkor a szünetben már találkozhattok is.
2021. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
24%
Hanyagold mindkettőt és vegyél feleségül :)
2021. dec. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Trollok légyszíves kíméljenek

2021. dec. 21. 08:18
 9/11 anonim válasza:
35%
Komolyan mondom, ha valaki verset írna nekem egyből hozzá mennék :))
2021. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg feleslegesen vársz, ha eddig nem reagált a versedre. Persze biztosnak kéne lenni, hogy megkapta, és nem mosta ki, vagy dobta ki véletlenül, mert mondjuk szétáztatta a savanyú káposzta leve, amit hazafelé vett a piacon és ráfolyt.
2021. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!