Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha már 16 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha már 16 évesen NAGYON vágyom arra hogy párom legyen, de olyan akivel leélem az életem? És mostanában mindig szomorú leszek amikor a filmekben egy pár megöleli vagy még puszilja egymást, mert az olyan szép de nekem egyideig még nem les

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mintha korban annyival előrébb járnék, mint te, de szerintem nincs vele baj, hogy ilyen vágyaid vannak. Magamból kiindulva én is már piszkosul szeretnék barátot, hogy ez azért van-e, mert már két kapcsolaton vagyok túl vagy egyébként is már fejben itt lennék, ezt már nem fogom megtudni. Maga a gondolat, hogy a közeljövőben valaki olyat ismerek meg, akivel életem végéig együtt leszek, hatalmas dolognak hangzik, de több működő házasságot láttam már ilyet, nekem miért ne jöhetne össze?

Amíg felelősségteljes döntéseket tudsz hozni, addig nem látok vele problémát. 16 évesen is normálisak az ilyen gondolatok, a gyakorlatba átültetése már kényesebb lehet, de ésszel, megfelelő háttérrel miért is ne, ha valakinek ez az álma? Előbb-utóbb pedig te is eljuthatsz ahhoz az állapothoz, mint amiket a filmben látsz, persze, reális szemmel nézve nem lesz lehetetlenül romantikus, de hozhat lelki békét. Sok sikert az életben!

2021. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Először próbálj meg 1 évet lenni valakivel, garantálom hogy soha többet nem jut ez eszedbe :D
2021. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De nekem sajnos még 1 kapcsolatom sem volt, és még egy fiú sem jelezte az terszenék neki. És sajnos nem is nagyon van esély erre mert már nem járok be a suliba, magántanuló vagyok alap betegség miatt.

Azért köszönöm a biztatásod 1 es

2021. dec. 25. 14:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de azért ne szaladj bele valami butaságba.
2021. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4 es

Mit értesz butaság alatt?

2021. dec. 25. 14:29
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kapcsolatot, amiben nem érzed jól magad.
2021. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ja értem, persze sosem mennék bele olyan kapcsolatban.

De köszi hogy szóltál!

2021. dec. 25. 14:33
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen. És ne úgy képzelj el egy kapcsolatot, mint ahogy egy filmben van.
2021. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Hát, pontosan leírtad a problémámat.

Csakis hosszútávú kapcsolatba mennék bele, viszont a korosztályom egyáltalán nem ilyen, egyszerűen a nagytöbbségük éretlen, és csak a felszínes, pár hétig/hónapig tartó "valamiket" keresik, én ezeket jóindulattal sem nevezném kapcsolatnak.

16/F

2021. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9 es

Eggyet értek

2021. dec. 25. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!