Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak miért nem jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem jönnek be mostanaban a kedves, normális fiúk, es miert inkább a páwa, bunkó, kisgyerekeket választják?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Se mostanában, se régebben nem álltam volna le bunkó parasztokkal. De tudom hogy vannak normális fiúk, csak velük foglalkozom. Ne általánosíts.
2017. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak kivètelek de 80% uk ilyen
2017. dec. 3. 23:22
 3/15 anonim válasza:
75%
Azert mert szeretnek szenvedni ha megcsaljak oket, szeretik elerni a lehetetlent amit nem kaphatnak meg aztan ha sikerult akkor mar unalmas nekik. Ugy vagyok vele hogymost 18 eves vagyok nem volt meg baratom (pedig lehetett volna) de nem akartam es hogy miert? Mert nincsen normalis fiu ennyi az egesz.
2017. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
az éretlen lányok többségét valóban vonzza a metroszexuális külső a srácokban, de a többségük talán azért vonzódik a páwa srácokhoz, mert a maguk faragatlan-éretlen módján van önbizalmuk. Hatalmas nagy arca van a többségének, folyamatosan dumálnak, magabiztosak (vagy legalábbis annak tűnnek). Ilyen korban a lányok ezt még rendkívül vonzónak találhatják, később formálódik az ízlésük, de sajnos sokkal jobb nem lesz a helyzet. Maradj kedves és normális, ugyanakkor legyél határozott, ha tetszik egy lány, akkor fejezd is ki az érdeklődésed, de ne ess hasra előtte, nem felsőbbrendűek csak azért mert lyuk van a lábuk között.
2017. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De van normalis fiú csak nekik is kus szazalèkuk mint lányokbol :D ,köszi a válaszokat amugy :)
2017. dec. 4. 00:05
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Mert a lányoknak mindig az olyan srácok kellenek, akik magabiztosak, lazák, vagányak, magas szociális státuszúak. A külsőjüket is vonzóbbá teszi a divatos öltözködés.

És bármennyire az tűnne logikusnak, hogy a kedves normális srácokat találják vonzónak, de a női vonzalom egy tudatalatti dolog, és így a magasabb "rangú" srácokat választják mindig, akik határozottak és ledumálják a bugyit róluk, míg egy normális kedves srác csak unalmas, és nem is tud rá felnézni, mivel mindent megtesz érte stb.

2017. dec. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

"a lányoknak mindig olyan fiúk kellenek..." ezzel vitatkoznék kedves előttem szóló..

én is lány vagyok, és nem, pont nem ilyen fiú kell. nem kell hogy sok barátja legyen, sőt, inkább legyen az a magányos típus. szeretem a furcsa, művész, mások szerint sokszor "nyomorék" fiúkákat. akárhogyan is próbálkozom, valamiért magamhoz hasonló fiút keresek...

a kedves fiúk nyilván bejönnek, de a normálisak már nem igazán :I unnám mellettük az életet..

2017. dec. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert te is csak a plázacicákat veszed észre. Nem mondom, hogy nekem normális fiú kell (alapból, aki ilyen szót használ, az kerüljön el), de nem is egy páwa. A kedves fiúk sokszor túlzásba esnek, és olykor csaholó kutyára emlékeztetnek. Az, hogy a volt szerelmem kihasznált, az csak annak volt köszönhető, hogy az elején kedves volt, így meg tudtam szeretni. Szóval mindenből kell egy kicsi (nekem). A bunkóságból nem az a fajta, amire sokan gondolnak.
2017. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Velemenyem szerint mert valamilyen szinten iztalmasabbak. Persze a kedves srácok aranyosak, kedvesek imádnivalóak,de azert kicsit pimaszkodni cukkolni a másikat izgibb neha.

Remelem erted mit mondok, es nem ertelmezed felre

2017. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemrég volt egy kapcsolatom egy ilyen páwa fiúval. De kiderült hogy csak becsapott.

Azóta nem szeretem az ilyen fiúkat inkább a kedveseket.

2017. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!