Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én vagyok így...? Nagyo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így...? Nagyon szeretnék barátnőt de ugy félek beszélni vagy ráírni egy lányra hogy huuuuuu. Ha vetlenul szoba álok egy szép lánnyal akkor bekönnyezik a szemem. Sosem lesz barátnőm sajnos, valami tanács?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Fiatalon én is féltem a nőktől, de nem kell aggódni el fog ez mullani, egyébként meg minél többször beszélsz velük annál könnyebb lesz később.

Nincs is mitől félned....attól mert puncijuk van még ugyan úgy emberek.

2021. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi félelmetes. Nem volt sok sráccal randim, összesen kettővel, de mind a kettőnél annyira izgultam, hogy remegtem és nevettem konkrétan amikor megláttam. A második sráccal vagyok együtt, de az elején elég sokáig volt ez a nevetéses mosolygásos dolog. Nem kell szégyellni saját magadat. Ez vagy te. Lazíthatod azzal a helyzetet, hogy mondod hogy ahh valami bele ment a szemembe (csak hihetően), vagy mondhatod, hogy na már megint ennyire izgulok. Nem minden lány ítéli el ezt. Aki meg igen, vele nyilván nem vagytok össze illők, de azon nem is kell töprengni.
2021. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért (is) van ez így, mert azzal a céllal mész oda, hogy meg akarod szereni. Ez pedig nem jó hozzáállás. Először legyen annyi a cél, hogy magabiztosan megszólítod. Utána csak annyi, hogy beszélgessetek egy jót. Sokkal kevésbé leszel feszült, ha nem ismerkedési szándékkal támadod le.
2021. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8%
Hány évesen fog elmúlni?
2021. dec. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!