Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba miért nem merem megmondani neki ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert félsz a visszautasítástól. Nem kell magadat rástresszelni egy lányra azzal, hogy bármilyen viszonzás nélkül beleszeretsz, mert annak ez lesz a vége. Amúgy aranyos, hogy te még tudsz így gondolkodni, de ez sajnos kétélű kard.

Igazából úgy kell hozzáállnod, hogy persze, szimpi, mert szép, kedves, okos, vagy nem tudom mi a zsánered, érted, és szívesen megismerném. Ha nemet mond, akkor ennyi, nem passzoltok, mehetsz a kövihez egy idő után

2022. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell neki megmondani. A lányokat ez elriasztja. Próbálj meg vele szóba elegyedni, beszélgetni.
2022. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd ki így hirtelen

Én olyan helyzetben vagyok,hogy egy fiúval nár egy ideje ismerjük egymást de most kerültünk közelebb egymáshoz,rendszeresen keressük egymást, csókolózunk,ő is tudja rólam hogy tetszik nekem és lenne esélye nálam,na ilyenkor már jó lenne ha kimondja egyenesen hogy mit akar

De ha az elején indít ezzel valaki amikor még semmi nincs közöttünk,akkor se tudnék mit reagálni ha amúgy meg lenne nálam esélye

2022. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mert romantizálod őt ! Ő csak egy ember mint a többi lány . Ne emeld magasabbra az elején fejben és nem lesz gond . A másik meg fogd fel úgy hogy van még rajta kívül más is . Mit veszíthetsz ? Mármint szüzességeden kívül :D
2022. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdemes az ösztöneidre hallgatni.

Ha nem mered megmondani, bizonytalan vagy....

persze értem, hogy óriásiakat érzel, és egészen biztos vagy benne, és Ő hűű meg hááá...

... de tudat alatt gőződ sincs róla mit akarsz.

Milyen reakciót szeretnél?

...de őszintén, reálisan!

Te hogy reagálnál, ha random leányzó eléd állna és azt mondaná, hogy szerelmes beléd?

2022. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az sem mellékes, hogy Te fiú vagy-e, vagy lány...Ha esetleg lány vagy, akkor pláne óvatosan kell kifürkészni, hogy hogyan viszonyul...

Persze, logikus, hogy félsz az elutasítástól....de ezen túl kell esned....mármint azon, hogy vagy elutasít, vagy nem. Mert, ha mondjuk nem Te vagy neki a 'valaki'...akkor felesleges áltatnod magad...koncentrálj olyan dolgokra, amikre érdemes. Tudom, mondani könnyebb, mint tenni...

2022. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!