Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy osztálytársamba, de nem merem megmondani neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy osztálytársamba, sőt szerintem ő is belém, legalább is úgy kezdett velem viselkedni. Eddig jó barátok voltunk. Nem merem neki megmondani mit érzek. Eddig sokszor próbáltam úgy beosztani az időmet, mintha,,véletlenül'' lennék ott.

2017. jan. 9. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig, ha egyikötök sem beszél, nem fogtok előbbre jutni.
2017. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj oda, és mond meg neki hogy neked tetszik és kész.
2017. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Chopen ***** válasza:
Szerelmet vallani hülyeség, inkább beszélgessetek egy ideig, meg menjetek el valamerre közösen.
2017. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kor,nem? Ettol is fugg a dolog
2017. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
13 éves fiú vagyok.
2017. jan. 10. 16:14
 6/7 anonim válasza:
Figyelj a korodból ítélve 7/8-adikos lehetsz abban a korban nem nagyon szoktak cikizni senkit már e miatt. (Ez az osztálytársaditól függ.) Maximum utána ha mégsem tetszel neki pár napig kicsit "kényelmetlen" lesz ,én más indokot nem nagyon bírok elképzelni ezzel kapcsolatban...
2017. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Még aktuális? Nekem az osztályomban ugyan ez a helyzet (nem velem,barátnőmmel.) A lényeg, hogy külső emberek is észreveszik, hogy van valami közöttük de nem lépnek. Hívd el valahova. Sétálni vagy sütizni. De mindenképp csinálj valamit. Ha meg lepasszol mentsd magad azzal,hogy jönne az egyik haverod is és ő is hozhat barátnőket. 13/L (Bocsi csak kíváncsi vagyok. Leírnád a neved? keresztnév)
2017. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!